Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek is nehezen megy az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is nehezen megy az ismerkedés? 17/L

Figyelt kérdés
Magyarország dél/délnyugati részén lakom, és azt tapasztalom hogy szörnyen nehezen megy az ismerkedés, mindenki többnyire Pesten vagy környékén lakik.
2017. dec. 10. 21:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Rossz helyen keresed. Bár nyugatdunántúlon lakom szóval nem kell elkeseredned. Fiatal vagy eljön az ideje :)
2017. dec. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Same, igaz, én nem a dél/délnyugati részen lakom. De szerencsére jövőtől már pesti leszek. :D
2017. dec. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Pesten sem könnyebb.
2017. dec. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kelet magyarországon sem jobb a helyzet. Főleg hogy az emberek beszélgetni se tudnak.
2017. dec. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kegyetlen nehéz,tekintve,hogy erdélyi vagyok és egy semmi közepén lévő kisvárosban lakom:c
2017. dec. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A helyszín olymind1, ha tudsz pasizni/csajozni, mindenhol tudsz.

Pesten sem potyognak a normàlis(!) fiúk az öledbe.

2017. dec. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Rettenetesen nehezen megy....

Én nyugaton lakom, de egyszerűen akinek tetszem, az mindig Pest környéki...

Szóval így vagyok még mindig szingli...

18L

2017. dec. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én nem ismerkedek, mert nem kell most barátnő, de azt vettem észre, hogy mindenki nagyon nyuszi. Csomó haverom sír, hogy ez vagy az tetszik neki, de nem menne oda, meg néha észreveszem, hogy nagyon bámul egy-egy lány, de nem jön oda hozzám. :D Nem értem az embereket, csak 1 az 50-hez az esélye, hogy pszichopatát szólítanak le, mitől félnek? :DD
2017. dec. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Én meg a pesti járásban lakom, akiket pedig kifogok, azok valahol az ország csücskében élnek... :D
2017. dec. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én felvidéki vagyok, és lehetetlen :D 15/L
2017. dec. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!