Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor "illő" párkapcsolatba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor "illő" párkapcsolatba lépni?

Figyelt kérdés

17 vagyok és már nagyon kezdem úgy érezni, hogy szükségem lenne egy barátnőre akivel össze lehet bújni, szórakozni, beszélgetni és egyéb ilyen dolgokat. Viszont az Istenért sem találok egy olyan lányt. Illetve tavaly volt egy de ő elment Németországba :/. Nem mondanám magam valami nagyon helyesnek, olyan átlagosnak. Eleinte elég nehezen tudok beszélni, nem tudom miért van ez, viszont ha egyszer eljutok odáig, hogy leküzdöm ezt a problémát mondhatni be sem áll a szám (nyilván nem szó szerint).


Szerintetek mit kéne csináljak, hogy találkozzak valakivel. Illene már barátnőt szerezzek?


2017. dec. 14. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is hasonló problémáim vannak, úgy értem nehezen oldódom fel társaságban, elég csendes vagyok... De én hiszek benne, hogy mi, kicsit visszahúzódóbb emberek is meg fogjuk találni a párunkat. :) 17/L
2017. dec. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Már elég idős vagy,hogy lehessen egy barátnőd.

Ha szeretnél egyet,akkor ismerkedj,járj el valahová,társaságokba,bulikra,rendezvényekre stb.-re.Ennyire egyszerű.

Az viszont már más dolog,hogy nem mersz elsőnek kezdeményezni.Ezt legyőzheted úgy,hogy folyton kihívásokat társz magad elé.Pl.ma köszönsz három lánynak,holnap karaokezol mindenki előtt,szombaton egy boltban önállóan kész segítséget,ahány boltba is mész...stb.

Vagy maradhatsz az egyszerű online társkeresésnél.

2017. dec. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeteket.

Egyik osztálytársammal nagyon jóba lettem és mondta, hogy segíteni fog nekem ebben, úgyhogy meglátjuk mi sül ki belőle.

Egyébként járok szinte majdnem minden hétvégén városba és 1-2 sör után amúgy semmi problémám nincs a társalgással.

Olyan rossz így visszahúzódónak lenni :/.

2017. dec. 15. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!