Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyáltalán megéri-e komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyáltalán megéri-e komoly párkapcsolatba lépni?

Figyelt kérdés

egyrészről olvasni itt h mennyi csaj adná magát oda olyan srácoknak akikről tudják h semmibe sem venné őket.

másrészről előbb is volt egy kérdés amiben a csaj írja h boldog a párja mellett de mégis pörögne más pasikkal?

kérdezem én megéri egyáltalán odaadni a szívet becsülettel egy másik embernek. honnan tudjuk h nem épp rólunk írnak e ki kérdés hogy nem jó valami és nem merik megbeszélni egymással a párok?


2013. júl. 8. 00:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy van, csak nem úgy kell, hogy amikor még nem vagytok együtt max. 3-4 hete akkor már az esküvőt tervezed...
2013. júl. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vagy bejön vagy nem
2013. júl. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
tudod nem igazán éri meg..barátnőm nem rég szakított mert képbe jött a régi szerelme..inkább élvezem az életet és bulizgatok bűntudat nélkül...no meg persze próbálom felejteni több kevesebb sikerrel
2013. júl. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Annak aki nem bulizós igen.
2013. júl. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri én nagyon fiatalon jöttem össze a barátommal és már felnőttem azóta és sokat köszönhetek neki, megváltoztam jó értelemben és mivel ő idősebb volt segített tanulni mikor még középsulis voltam és sorolhatnám milyen sok előnye van egy ilyen kapcsolatnak ,hátrány,hogy el lehet kényelmesedni és meg lehet unni,de ha tesznek a kapcsolatért boldogok lehetnek .
2013. júl. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy megéri. De nem szabad görcsölni, lesz, ahogy lesz.


Mondom ezt úgy, hogy most ért véget egy 5 éves kapcsolatom, úgy, hogy engem hagytak el. Mit ne mondjak, eléggé megvisel.


És amúgy az a titka, amit #5-ös is ír. Mert bár igaz, hogy "nincs olyan szerelem, aki el nem múlik", azért a romantikával és szeretettel teli kapcsolat is nagyon jó tud lenni. Talán jobb is. Csak minden nap meg kell érte dolgozni.


Hát, hogy normális csajt válassz, nem tudom mi kell. Talán, hogy barátnak is jó legyen. Magam részéről először a barátot keresem egy nőben, utána a nőt.


De én rossz emberismerő vagyok. Igazából azt sem értem, hogy volt ilyen szuper csajom :D


24/F

2013. júl. 8. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Mostanában én is ezen gondolkoztam..és azért mert az a csaj akiről írsz azt hiszem én is lehetnék..el tudom képzelni magamról,hogy van olyan pasi aki mellett azt érezném,h nem-nem én pörögni akarok(nem megcsalni ,csak élni. Viszont eddigi kapcsolataimat nézve (na nem mintha hű de sok lett volna xd) szerintem ez csak attól függ,hogy kivel vagy.Hogy tényleg hozzád illő e. Mert ha igen ,akkor valahogy nem jut eszedbe hogy másokkal,flörtölgess vagy hülyéskedj..

Bár az más kérdés hogy mi van akkor hogyha te nagyon úgy érzed h ő a tökéletes ,a párod viszont nem xd


Na jó ,nem kell komoly párkapcsolat...xd


Bár a kérdésedre még én is szívesen olvasnék válaszokat

18l

2013. júl. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!