Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan legyek biztos a dolgomb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek biztos a dolgomban es kapjak eleg onbizalmat?

Figyelt kérdés
Van egy lany a suliban aki nagyon tetszik nekem már már ugyerzem szerelmes vagyok bele.Első latásra amikor meglattam nagyon felkeltette az erdeklodesem ,alattam van osztályban es meg nem beszelgettunk soha :/ . Azt vettem eszre hogy sokszor engem nèz,es ha az ő osztalyukba megyek (osztalytarsai haverjaim)sokszor nèzeget.Egyszer fordult elő hogy nevetett egy viccemen is pedig egyaltalan nem mondtam hangosan es nem is neki.Nagyon tetszik nekem a lany de nem vagyok 100%ig biztos hogy lèpjek e felè.mik azok a jelek amibol biztisra tudhatnam hogy tetszem neki? Vagy hogy deritsem ki?Az nagyban hozzájarul a toketlensegemhez hoz a lany nagyon sok fiuval joban van es szinte mindig latom hogy beszelget 1-2-3fiuval es nevetgelnek meg stb...Hogyan bizonyitsam be neki hogy en szeretnèm es velem nem egy futokaland lenne hanem szerelem? 17f
2017. dec. 16. 13:40
 1/6 anonim válasza:
Egyszerű. Írj rá fb-n, hogy Szia nem találkozhatnánk valahol vagy valami ilyesmi hisz egy lánynak a szívét csak úgy tudod elnyerni ha sokat vagy vele. Ne féjl lépni mert ha egy lehetőséget elhalasztasz akkor lehet, hogy nem lesz több, sajnos ezt tapasztalatból mondom.
2017. dec. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg vele beszélni pl amikor ott vagy az osztályukba
2017. dec. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyugodtan odamegetsz hozzá, annak minden lány örül :)
2017. dec. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az olyan hulyen nezne ki,meg a lany is meglepodne hogy mit akarok
2017. dec. 16. 14:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor írj rá
2017. dec. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nemtudom,elbizonytalanodtam
2017. dec. 19. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!