Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg a szerelmem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a szerelmemnek azt, hogy tul hamar megy el, anelkul, hogy megbantan vagy letornem az onbizalmat?

Figyelt kérdés
Nem reg ota vagyunk egyutt, meg nem fekudtunk le, de ismerem exbaratnojet es o meselte, hogy a szerelmem nagyon hamar elmegy az agyban, ha "tul jo" a partnere es elvileg en annak szamitok, na meg egy igazi ri.anc vagyok az agyban, tehat meg ra is teszek egy lapattal. Az a baj, nem tudom hogy tudnam ezt vele kozolni anelkul, hogy megbantanam vagy elszallna az onbizalma. Megjatszani meg nem akarom hogy nekem is jo volt, amikor a srac 1-2 perc alatt elmegy. Mit mondjak neki vagy hogyan?

2016. júl. 10. 01:39
1 2
 1/14 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Ha akkora csúcs vagy az ágyban gondolom azokat a technikákat is tudod, amivel késleltetni lehet a férfi orgazmust, szóval hajrá!
2016. júl. 10. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem irtam, hogy profi..:D ugy ertem, hogy nagyon adom magam, nagyon csabitok, nagyon tudom mire izgulnak a pasik, de ramutattal a lenyegre, azt nem tudom, hogy hogyan kesleltessem. Szerelmem elotti baratom peldaul sokaig birta, sosem volt ilyen gond, ot inkabb minel inkabb fel kellett csigazni. Azelott sem volt dolgom ilyen pasival, nem veletlen kerek segitseget!
2016. júl. 10. 02:18
 3/14 anonim válasza:

Az a gond hogy ezt nehéz elmagyarázni, ha alázod az sokkal rosszabb mint ha azt mondanád neki hogy kicsi a szerszám.

Viszont pl azt mondhatnád neki hogy gondolj másra mondjuk egy tárgya és akkor lehet bírja majd még valameddig.

Sok sikert!

2016. júl. 10. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

A szex olyan, mint a tánc vagy a társasjáték. Kell hozzá a másik fél, sok sok gyakorlás, hogy ráhangolódjatok a dologra.


Addig nem rágnám ezért tövig a körmöm, amíg még egyszer sem vitte be a macit a málnásodba. Majd akkor meglátod mire számíts.

De vannak technikák amivel lehet késleltetni a férfi orgazmust. Pl, ha szex előtt egyszer már elélvezett, ha rendszeres a szexuális élet, vannak pózok amik koncentrációt igényelnek és/vagy kényelmetlenek ezért az is késlelteti a dolgot, illetve az is lehet megoldás, hogy mikor érzi, hogy jó lesz, akkor pózt váltotok vagy lassít a tempón.


Szerintem a férfiak jó 90%-a gyorsabban éri el az orgazmust mint a nők, és ez természetes is valahol. De ha a párok összeszoknak és megtalálják a maguk ritmusát, praktikáit, akkor nem lesz gáz.

2016. júl. 10. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen pasi-mese, hogy azert megy el, mert olyan jo a no... parom is megveszik ertem, mar ha meglat felall neki, de megsem megy el 2 perc alatt. Ezt a pasidnak kell magaban diagnosztizalnia elsosorban, hogy o bizony korai magomlesben szenved, es eloszor egyedul gyakorolni, hogy hogyan tudja kesleltetni az orgazmust.
2016. júl. 10. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem temiattad megy el túl hamar a szerelmed, ügyességed legfeljebb erősíti ezt a problémát.

Hogy növeld az időt, próbáld meg, hogy amikor közel kerül, pózt váltatsz, vagy csak kihúzod egy kis időre, hogy csillapodjon. Esetleg használjatok lassítós kotont, pl. durex extended pleasure-t. Vagy használjatok péniszgyűrűt, vagy együtt a lassítós gumióvszert és péniszgyűrűt. Az már azért úgy ütős kombó.

Hogy hogyan mondd el, nos ne azt mond, hogy ez téged mennyire zavar, vagy hogy kielégítetlen maradsz, hanem mondd, hogy tudod minek örülnék? Ha tovább tudnám élvezni a menetet. Vagy mondd, hogy olvastál egy beszámolót egy hosszú, forró szeretkezésről, és szeretnéd te is kipróbálni, tudnátok egy kicsit nyújtani?

2016. júl. 10. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerepjátszatok. Öltözz be a cigány banyának a pokolba taszítva c filmből. Nyugi, nem ajánlok olyat ami nálam ne működne ;D
2016. júl. 10. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
"Mit mondjak neki vagy hogyan?" Egyszerüen mondd meg neki, hogy a Rozi megmondta neked, hogy jo ha kétpercesek a dugásai és kicsi a pötse is. Egyébként nagyon szereted. Minek kertelni? (Hány évesek vagytok?)
2016. júl. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

Na jah! Micsoda mese! Akkor az ex is túl jó volt az ágyban,meg te is. Hagyjuk,a pasidnak valami problémâja van.

Amúgy nem is értem,addig minek mondanâl neki valamit,amíg le sem feküdtetek.

“Drâgâm,beszélnünk kell. Az exed azt mondta,hogy túl hamar mész el.“ Mondjuk ha előâllsz neki ezzel,szinte biztos,hogy ez a probléma meg van oldva,de lehet,hogy az aktusra sor sem kerül...

És minden rossz szândék nélkül mondom,hogy nem feltétlen “túl jó“ az âgyban,ha valaki csâbît és r...c,jobban mondva ez kevés. Egy igazi nő tisztâban van jó pár praktikâval.

2016. júl. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Titusztitusz ***** válasza:
81%
Pl.csináld azt,hogy FINOMAN,kedvesen súgd a fülébe időnként hogy:"Lassabban,lassabban...Ne siess,van időnk bőven"...Főleg olyankor,amikor érzed,vagy látod, hogy kezd már nagyon beindulni hirtelen...Végső esetben mondjad neki azt hogy,ÁLLJON LE TELJESEN,mert pihenni szeretnél egy kicsit...(De igazság szerint a pasidnak mindezeket magátol is tudnia kéne,ha csak egy kicsit is odafigyel rád...)
2016. júl. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!