Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek baj ha valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj ha valaki csendes és visszahúzódó? Hol tudja megtalálni a párját aki ugyanilyen?

Figyelt kérdés

2017. dec. 20. 23:55
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Pontosan mit értesz az alatt, hogy csendes és visszahúzódó? Miben nyilvánul meg? Alig beszélsz? Unalmas vagy? Tehát Sz-r társaság? Vagy miben? Mert ez az "unalmas vagyok, de társat akarok" ez elég felejtős.
2017. dec. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha lány vagy akkor itt a privát gombom alatt keresd!
2017. dec. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Jaja. írj neki, mert ő is unalmas ezek szerint és akkor jót fogtok beszélgetni :D
2017. dec. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Első, miért gondolod, hogy attól, hogy csendes már rögtön unalmas? Saját tapasztalataim szerint éppen, hogy a nagy szájú divat majmok unalmasak akik mint a heringek követik az éppen aktuális mainstream divat rendet, semmivel se többek mint saját gondolatoktól mentes üres porhüvelyek, valakinek biztos ez is izgalmas... A csendes és visszahúzódó emberek pedig a színes egyéniségük miatt nem tudják ezeket a trendeket követni és elhiszik, hogy velük van gond, ezért csendesek.

Kedves kérdező, amit tanácsolni tudok, hogy csak ezért ne változz meg (meg úgy semmiért), a lányok idővel kinövik ezt az "én egy érett pasit keresek" korszakot (de mégis a legéretlenebbekkel járnak). Addig beszélgess olyan lányokkal akik iránt semmit nem érzel, pl eleinte itt gyakori kérdéseken beszélgethetsz névtelenül, majd az iskoládban és így szépen fokozatosan és mikor találkozol az igazival akkor nem a mély vízbe kezded rögtön. :)

2017. dec. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. dec. 21. 07:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés már nekem is számtalanszor megfogalmazódott a fejemben, mivel én is pontosan ilyen vagyok. Elképzelésem sincs, hogy mégis hol/hogyan fogom megtalálni a leendő páromat, ha egyáltalán sikerül valaha is. Az eddigiek során, interneten volt már pár próbálkozásom, de egy idő után mind kudarcba fulladt. Egy idő után valamiért mindig rám untak, vagy egyszerűen miután már jobban megismertek elvesztették az érdeklődésüket irántam. Ezek a sikertelenségek kezdik egyre jobban elvenni minden reményemet, mivel ha még interneten sem jön össze semmi, a valóságban kb. lehetetlennek tartom. Úgy érzem képtelen lennék megszólítani valakit, még akkor is, ha hozzám hasonlóan egymagában, szótlanul tartózkodik valahol... 17/L
2017. dec. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fruzs33 ***** válasza:
ha gondolod írj rám
2017. dec. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!