Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedni szeretnék de még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedni szeretnék de még soha nem volt barátom és nagyon félénk és visszahúzódó vagyok mit tegyek? 16/L

Figyelt kérdés

2017. nov. 11. 21:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%

Itt vagyok.

Üdv.: Egy félénk és visszahúzódó srác.

2017. nov. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
14%
Nekem írhatsz, 17/F.
2017. nov. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Írj ki egy kérdést, és számolj el 3-ig. Ja várj...
2017. nov. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Először osztályban beszélgess a fiúkkal,akiket ugye már csak ismersz egy ideje és ha érzed,hogy kicsit felszabadultabb vagy,nyugodtan bejelölhetsz srácokat facebookon esetleg,ha megtetszik és írhatsz nekik valami hülye indokkal,hogy miért jelölted be vagy őszintén megmondod neki,hogy na szimpi volt és azért jelölted,hidd el,ha nem egy farok,akkor viszonozza:)

Hajrá! 17/F

UI:Azoknak a fiúkáknak akik felajánlották magukat,üzenem,hogy a lány valszeg nem neten akar megnyilni és bepasizni,bár lehet tévedek:)

2017. nov. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Utolsó a végén írtad hogy nem neten akar ismerkedni, de te meg facebookos ismerkedést ajánlottad neki, ami végülis ha úgy nézzük ugyan az.
2017. nov. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

Jogos..

Akkor fogalmazok úgy,hogy valszeg nem egy anonym oldalon teljesen ismeretlenül akar bepasizni.:)

2017. nov. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is ugyanilyen vagyok, csak 18 éves kiadásban :D
2017. dec. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Szerintem vagy az iskoládban, vagy ha jársz sportolni ott, vagy valami olyan helyen ahhol ismernek. 16f
2017. dec. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Ne higyj nekik mert az összes hazudik...csak 1dolog érdekli őket..
2017. dec. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Látom kiemelted, két lehetőséged van. Vagy erőt veszel magadon és flörtölsz, vagy marad a facebook/tinder. Nem fog a sült galamb a szádba esni, sajnos ezt megtapasztaltam. Ha mindenképpen párt szeretnél, azért tenned kell. Nyugi, nem vagy még semmivel elkésve, 19 éves vagyok, csak fiúban és még nem volt barátnőm, viszont megtanultam, hogy hogyan "éljek nélküle". Kezdj el fiúkkal barátkozni és jönni fog magától minden.
2018. máj. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!