Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem akar tőlem senki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar tőlem senki kapcsolatot? ( bővebben lent)

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és légyszi kíméljenek az olyanok hogy,: jajj bezzeg a mi időnkben nem ez volt, ilettve az olyanok is hogy,: ebben a korban nem ezzel kell foglalkozni stb stb. Rossz érzés hogy az osztály-évfolyamtársaim közöl szinte mindenkinek van párkapcsolata és nekem nem:(

A csúnyább lányoknak is tudom a külső nem minden blabla de akkor is

Nagyon szeretnék kapcsolatot

Hogy tudnék ismerkedni? Hogyan tudnék tenni aannak érdekében hogy nekem is legyen párom?:( 15/l



2017. dec. 21. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért olyan fontos, hogy kapcsolatod legyen? Mit vársz el tőle? Mit gondolsz mit adna neked egy kapcsolat?
2017. dec. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Majd jön az magától, de ne divatból akarj barátot magadnak
2017. dec. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Idosebb fiuk valok neked. Nyilvan a korodbeliek eretlenek hozzas ezert nincs neked. Ugy 15 evvel oregebbel elkartyaznal.
2017. dec. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem divatból akarok kapcsolatot. Hanem szeretnék valakit aki szeret engem tudom anyu szeret de nem úgy

Szóval nem divatból hanem úgy érzem hogy vágyok egy kapcsolatra és ahh nem tudok én már semmit se

2017. dec. 21. 20:40
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem nehéz dolog, eljársz szórakozni, és leszólítanak. Kb. ennyi az egész. :D
2017. dec. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet csak te meg pont azt nem veszed észre akinek te kellenél, előfordul. Vagy ha mégsem akkor most fogsz egy csomó privátot kapni :D én is írnék de szerintem már lekéstem
2017. dec. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb dolgok akkor jönnek, amikor a legkevésbé számítasz rá.
2017. dec. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg a legrosszabbak is :D
2017. dec. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez így van, a legrosszabbak is sajnos. :)) De most korlátozódjunk a jóra.
2017. dec. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Irj
2017. dec. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!