Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan mutassam ki, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutassam ki, hogy inteligens vagyok?

Figyelt kérdés
Egy jó szép lányt meghódítani tudom hogy nem csak izmokra meg önbizalomra van szükség ,hanem arra is ,hogy inteligens legyek ,sokak szerint az vagyok ,de nem tudom hogy ezt hogyan mutathatnám ki ? Egyszer már sikerült de fogalmam sincs hogy hogyan csináltam ,jött magától (gyönyörü lányt hóditottam meg és nagyon szerelmes voltam ) most ismét szeretnék egy barátnőt ,de esetleg egy két jó tipp ?

2017. dec. 22. 20:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%

Lehet, hogy az a problémád ami nekem is volt.

Én nem tartom magamat intelligensnek, sokkal inkább csak olyasvalakinek aki sokat olvas, de emellett hordozza még barbár vonásait.


Nekem az volt a megoldás, hogy szereztem magamnak több férfibarátot, vagyis inkább kicsit aktívabb lettem társasági téren és ezzel a beszédkészségem is bátrabb lett, így aztán lányokkal is könnyebben szóba elegyedek már.


Lehet, hogy ez a problémád, okos vagy, csak nehezen fejezed ki magad.

Fejleszteni kell akkor.

2017. dec. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
*Intelligens
2017. dec. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%

Szemüveg. Én lány vagyok, szemüveges... Mindig rám néznek és azt gondolják hogy:

-okos vagyok

-cuki vagyok

Szóval még cukin is fogsz kinézni. Bár végtelenül idegesítenek a divat szemüvegek, de ezzel talán ki tudod mutatni. Na meg ha elegánsan öltözöl.



Egy kis saját vélemény:

Szerintem egyébként nem kell kimutatni hogy okos vagy (meg izmosnak se kell lenni, nem értem mért tetszik az a többi lánynak). Ha megismer valaki, úgyis tudni fogja hogy intelligens vagy. C:

2017. dec. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
12%

Szemüveg, bizony a szemüveg.

Ez is abból a tömegeket agyilag megbutító Harry Potter eredménye igaz?

Akkora szélsőjobboldali agymosást azóta is csak szuperhősfilmeknél láttam, mint Batman és társai, de nem szóltam....

Hord a szemüveget, legjobb tanács mi adható.

2017. dec. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Kezdjük azzal, hogy az ,,inteligens" szót helyesen írod le.
2017. dec. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Alain Delon ***** válasza:
6%
Ezen az inteligens vagy intelligens dolgon ne rágódj, mert ez a szó csak gumicsontnak van odadobva a népnek. 10-ből 11 nem tudja, mit jelent ez.
2017. dec. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Gumicsont valóban.

Lazán elnézi mindenki, hogy egy kb; Donald Trump fajta agyából kipattant Justice League mozi nagy vásznakra kerül, mikor nyíltan milicista az egész, közben egy lemaradt "l" betűből elefántot csinálnak.

2017. dec. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ja ja ,itt gyakorin sokan mondják "halyesírás " meg ezek ,de szerintem ők se jobbak a helyesírásban mint én ,bár tény hogy az írásom olvashatatlan de a kiejtésem nagyon is helyes ... Igen első válaszoló igazad van tényleg ez a problémám , beszédkézséget annyiban kell fejlesszem hogy olyat kérdezzek amire vélhetőleg bőszavu választ kapok és nem pedig egy két szót ,,,,, másik értelmes válaszolónak is köszönöm és mindenkinek köszönöm a válaszokat :))) amig tart a vakáció addig elsajátítom ezeket a kompetenciákat és belevágok ismét meghódítani egy szép lányt :)
2017. dec. 22. 21:46
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem kell kimutatni.

Ha látszik, hogy nem vagy tahó, akkor onnantól nem fogja érdekelni az intelligencia szinted.

Nem ettől leszel szimpatikusabb vagy nem az.

2017. dec. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kicsit ironikus,hogy pont az "intelligens" szót nem tudod leírni,nemde?
2017. dec. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!