Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan mutassam ki, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutassam ki, hogy inteligens vagyok?

Figyelt kérdés
Egy jó szép lányt meghódítani tudom hogy nem csak izmokra meg önbizalomra van szükség ,hanem arra is ,hogy inteligens legyek ,sokak szerint az vagyok ,de nem tudom hogy ezt hogyan mutathatnám ki ? Egyszer már sikerült de fogalmam sincs hogy hogyan csináltam ,jött magától (gyönyörü lányt hóditottam meg és nagyon szerelmes voltam ) most ismét szeretnék egy barátnőt ,de esetleg egy két jó tipp ?

2017. dec. 22. 20:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
51%
Viszel egy lexikont es felolvasod neki.
2017. dec. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!