Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok ennyire negatív?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire negatív?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sajnos az utóbbi években nagyon megváltoztam és sajnos negatív irányba. Mindennek csak a rossz oldalát látom. Van egy olyan érzésem, hogy egyetlen egy lányt sem érdeklek. Ők nem nyitnak felém és én sem feléjük. Azzal tisztában vagyok, hogy nekem kellene közelednem a lányok felé de nem látom senkin sem a kölcsönös szimpátiát így miért is erőltessem azt ami nem megy. A lányokkal való beszélgetés egyáltalán nem megy. Már gyermekkorom óta elkerültem őket és sajnos ez a mai napig is így van. Egyáltalán nem szoktam velük beszélgetni sem. Nincsen önbizalmam és az önértékelésemmel is komoly problémáim vannak. Ha meglátok egy lányt aki szimpatikus nekem akkor rögtön az jut az eszembe, hogy mit is akarok én tőle, mit is tudnék neki nyújtani egy magamfajta szerencsétlen. Sajnos a férfiasságom miatt ja kevésnek érzem magamat. Hiába dicsértek meg többen is a pozitív visszajelzéseket nem tudom elhinni és elfogadni, viszont ha valamilyen negatív megjegyzést kapok akkor állandóan csak arrq tudok gondolni és azt el is hiszem.



2017. dec. 26. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Gyere, feküdjünk le, attól majd megjön az önbizalmad! ;)
2017. dec. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
#1, lány vagy? :D
2017. dec. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%

Én is negatívabb vagyok inkább viszont szoktam tapasztalatot nyújtani tapasztalatlan tiniknek...

28f

2017. dec. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
8%

Én már azt is leszarom ,ha valaki negativat mond rólam...neked is ez kéne :D.



Attól, hogy ő lány még ugyan úgy leszarom a véleményét, ha negativ hatással van rám+még a p**ba is elküldöm, vagy egy f**ra hogy ugráljon rajta kit érdekel? :D


Ha nem tetszek neki akkor b**a magát a földhöz, srácok elfelejtitek, hogy annyi nő van mint a penész.


Ha egy nagy városba laknék már rég végig dugtam volna az összeset. Ha meg hisztizik, vagy valami nem tetszik neki szintén marad az első verzió...b**a magát a fölhöz :D


Mit akarsz megfeleni a nőknek? Úgysem lehet, de tényleg nem.


Ha 20 cm is farkad van akkor az lesz a baj, hogy miért nem kisebb, ha 15 akkor miért nem nagyobb ha pont jó akkor meg az, hogy féltékenykedik meg idegbajoskodik mint egy pszhiopata, meg leborjazna mert gyerekkel akar megtartani stb stb.


Az anyagi hátterét nem is mondom...minek tetszelegni nekik? :D csak legyél velük kedves, de nem kell nekik nyalni ők is büdöset szarnak, szerintem még büdösebbet mint én :'D na szóval nyugi.

2017. dec. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
Ne legyél már ennyire negatív! Az élet egy rakás sz-r.
2017. dec. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát.


Próbálok a negatív hozzáállásomon változtatni de sajnos egyszerűen nem megy. Az egyik percben még jó kedvem van és életvidám vagyok a másik percben pedig még élni sincsen kedvem.


Elmesélek a rövid történetet: Pár héttel ezelőtt amikor ültem a vonaton egy számomra ismeretlen lány integetett nekem és közben mosolygott rám. Én persze egyáltalán nem értettem,hogy miért is csinálta és persze nem is integettem neki vissza és inkább elfordultam a másik irányba. Nem az jutott az eszembe,hogy esetleg szimpatikus lehetek számára hanem rögtön az jutott az eszembe,hogy csak szórakozni akar velem.

2017. dec. 26. 12:56
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában én is mindennek a negatív oldlalát nézem , de ha van valaki , akivel megbeszélhetem ezeket, egyből elillan a negativitás.:)

Tudom, hogy nagyon nehéz pozitívnak lenni, de benned is megvan ez a "képesség".

Biztos van neked is egy családtagod/barátod, akivel megbeszélheted.

Probáld elterelni a figyelmedet, keress egy hobbit, amivel elfoglalhatod magad.

2017. dec. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
# 7/7: Egyedül édesanyámban bízom meg és vele szoktam néha beszélgetni de sokszor Ő sem akar velem már beszélgetni.
2017. dec. 26. 14:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is negatív vagyok, de számomra a negativitásom a a valóságot mutatja. Azaz nem vagyok tévhitekben, így ez 7a dolog erősíti a jelen képet.
2017. dec. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!