Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nektek bejönne egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejönne egy ilyen féle-fajta, beállítottságú srác?

Figyelt kérdés

180 centi, 60 kiló, elég sovány. Kissé visszahúzódó vagyok. Rendkívül segítőkész vagyok a barátaimmal, lányokkal stb. Gamer vagyok, elég sokat kockulok, de ezer örömmel járkálok barátokkal szórakozni, tehát nem szoktam lekoptatni senkit, csak azért, mert most kockulok. Suliban híres vagyok a politikai poénjaimmal :D. Ami a lányokat illeti, általában kieresztem a hülyeségeimet, megpróbálok laza hangulatot teremteni. Bár idegességemben elég sokszor megbotlik a nyelvem :D. Ami azt illeti elég bújós vagyok, nagyon szeretek ölelkezni, kézen fogva járkálni stb. (elég érdekesen hangzik de kitérdekel :D)


15/F



2017. dec. 26. 22:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
*a vállad szélessége
2018. máj. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

hát szerintem ha 180cm és 60kg akkor nem lesznek széles vállai

egyébként nem tudom, hogy te hogyan vagy vele de kezdj el edzeni, izmosabb leszel, nehezebb leszel, szóval ha valami lenne pl. egy buliban akkor nem fognak kettétörni mert jelenleg tudnának :D, a magasságodat irigylem :(

én 178cm és 70kg vagyok :D

16/F

2018. jún. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Nekem apszlút bejönnél az egyetlen baj csak, hogy èn biztos nem kellenék neked. Szerintem nem baj ha szeretsz videójátékokkal játszani, amíg másról is lehet veled beszélni. Én is eléggé visszahúzódó vagyok, de nagyon szeretek sétálni és énekelni. Nekem az is tetszik, hogy más vagy, mint a többiek. És politika azzal kapcsolatos viccekkel. Még egy plusz pont. Szóval igen nekem tetszenél.
2018. jún. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ja és az, hogy bújos vagy. Na az visz mindent. Én is az vagyok és imádok másokhoz oda kuckózni.
2018. jún. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
A csajok csak a pénzt nézik , meg hogy mekkora az izom.
2018. jún. 18. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Utolsó, sajnos elég sok ilyen van... :(
2018. jún. 18. 14:31
 17/19 anonim válasza:
Ok. En sem jovok be senkinek. A humorom miatt lol. Az osztalytarsaim nem ertik a szarkazmust. Immunisak ra. Politikai viccek? Elvtars megfogtal😉
2018. nov. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejönnél

16L

2019. febr. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, de ahhoz ismernelek kéne, hogy pontos választ adjak, de ezek alapján szimpi vagy az biztos :D
2019. febr. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!