Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk nálatok lehet olyan hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nálatok lehet olyan hogy ha egy lány jól van felöltözve ápolt stb. nem mertek odamenni mert féltek hogy túl nagyképű és kosarat kaptok vagyok hogy túl jó hozzátok és ezért utasít viasza?

Figyelt kérdés
2017. dec. 28. 23:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, van pár ilyen lány.
2017. dec. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nyilván van. Önbizalomszint kérdése a dolog. Ami egyébként ingadozik is. (Még egy emberen belül is.)
2017. dec. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Olyan nincs nekem hogy túl jó hozzám, ez hülyeség szerintem. Viszont vannak olyan lányok (tisztelet a kivétel) akik ha jobban kiöltöznek akkor ők a hercegnők hozzájuk ne szóljon egy átlagos srác, csak a kigyúrt pénzes csávó. Na ezektől hányok viszont. Hozzájuk nem megyek oda mert olyan beképzeltek, csak nincs mire.
2017. dec. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 IdiX válasza:
Beszélj vele rendesen de a lényeg az ,hogy ne mond meg neki ,hogy tetszik mingyárt az elején
2017. dec. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Bonyolult ez, egyszer mentünk szerelni apámmal, és hát én is a kantáros melósruhába voltam.A férfinek a lánya akinél szereltünk sztem valami tanulatlan parasztnak nézett, hétvégén meg remegő hanggal köszönt a könyvtárba.... Ennyit tesz csak az hogy hogy van felöltözve az ember.
2017. dec. 29. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Oh köszi mindenkinek a hasznos választ
2017. dec. 29. 08:29
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom, hogy túl jó hozzám, inkább azt, hogy a drága ruhái alapján elitista sznob családból származik és gyerekkora óta olyan nevelést kapott, ami megakadályozza az átlagemberrel való kapcsolatfenntartást. :D
2017. dec. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Te ilyen vagy?
2017. dec. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
jól öltözeshez nem sok penz kell csak izles . Pl azt hogy milyen ruha van egy emberen azt tenyleg csak egy sznob nezi.
2017. dec. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sajna nekem az önbizalmam a fenéken van az ilyen lányok miatt, szóval egy lányhoz se megyek már oda és elkönyveltem úgy hogy majd egyszer lesz,úgyis elvagyok magamban :D 1-2 lányhoz odamentem de sajna válogatósak és kell a macsó fiú nekik szóval az is kosár volt.
2017. dec. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!