Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol szerezzek barátnőt?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok, Budapesti. Nagyon szeretnék magam mellé egy lányt akinek megmutathatom mennyire szeretem, puszilgathatom, megcsókolhatom, ölelgethetem, de sajnos nem tudom hogy itt a neten hol kellene keresnem. Valóságban is megyek haverokkal hátha szembejön velem egy lány de egyelőre ez még nem történt meg. Gondolkodtam Facebookon de ott a legtöbb lánynak páwa srácok jönnek be ami én nem vagyok.
2017. dec. 31. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ne görcsölj rá. Ha azzal a gondolattal jársz az utcán, és csinálod a dolgaid hogy te bizony szeretnél egy barátnőt, akkor az semmi jóval nem kecsegtet.

Félre ne érts, nem azt mondom hogy ne találkozz lányokkal, de kezeld úgy őket először mint egy barátot, és ne úgy mint egy barátnő jelöltet.

Ha így viselkedsz, és így ismerkedsz előbb utóbb beleszeretsz az egyikbe, és nem cssk azért leszel vele mert szeretnéd szeretni, hanem azért mert tényleg szereted. :)

2017. dec. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát barátom ha pesten nem jön össze ,akkor sehol😂
2018. jan. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!