Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy visszahúzódó, csendes,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy visszahúzódó, csendes, kevésbé szép lánynak van egyáltalán esélye a fiúknál?

Figyelt kérdés
Sajnos a környezetemben azt tapasztalom, hogyha nem is mindenki egy gyönyörűséges lánnyal, de legalább olyannal jön össze, aki vicces, jókat lehet vele beszélgetni és társasági ember.

2018. jan. 1. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Igen lehet ha a fiú is olyan mint a lány vagy ha a fiú jobban szereti a csendesebb lányokat

Szerintem simán van esélye

Ui.:nem a szépség a lényeg :)

2018. jan. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Sokaknak pont ez jön be
2018. jan. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Van.


Nyugi, sok levelet fogsz itt kapni. :D

2018. jan. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok.
2018. jan. 1. 21:19
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Nekem pont ilyen lányok tetszenek:)
2018. jan. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy hasonló jellemű, külsejű,kaliberű embernél tutkóra; de amúgy mindenki azt az embert találja külsőleg is vonzónak, akivel dolga van a sorsában, esetleg előző életből is fakadhat még. De amúgy ne aggódj, hát na, pár az mindenkinek jut, akkor van pekhed, ha épp ebben az inkarnációban az életfogytig tartó magányt akartad megtapasztalni, az egyedüllétet, hogy milyen az, amikor vágysz egy társra, de nem jön be az életedbe. De szerintem te biztos kedves ember vagy, és azt meg csak megszereti valaki; szóval szerintem teneked van esélyed. Ja amúgy olyat is hallottam már, hogy valaki az ő addigi ideáljától totál ellentétes emberrel jött össze, és regressziós hipnózissal kiderítették, hogy előző életükben volt már közük egymáshoz.
2018. jan. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Remélem hogy lehet , de amúgy biztos , én is ilyen vagyok csak fiúban :)


Meg csak annyit hogy ilyen reinkarnáció vagy mik amit az előző írt azt ne nagyon hidd el mert hülyeség de egyébként a csacskaságokon kívül jót írt

2018. jan. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Simán van esélye :)
2018. jan. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy válaszoltatok! :)
2018. jan. 4. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!