Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Mennyire vagytok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire vagytok válogatósak a társkeresésénél? Adott külső, belső tulajdonságommal mennyi esélyem van az ismerkedésnél pozitív eredményre? 16F

Figyelt kérdés

Sziasztok! 16 éves fiú vagyok és mostanában olvastam több cikket is amelyben leírták, hogy a mai lányok szinte a külsőt nézik és a belső nekik nem is fontos (elnézést attól aki nem ilyen). Ezen nagyon elszomorodtam, de kíváncsi vagyok, hogy mit gondoltok, a tulajdonságaim alapján lehet esélyem az ismerkedésnél?


Külsőm: 176 cm magas vagyok, zöldeskék szemszínem van, az alkatom nagyon vékony, és most rövid tüsi hajam van.

Tudom a legtöbb lánynak az a baja a külsőmmel, hogy vékony vagyok, de én szeretem magamat így. Bár most hajtok arra, hogy megerősödjek, de ettől független jól érzem magam így ahogy vagyok.


Belsőm: Kedves, aranyos, vicces és komolyság között inkább komoly vagyok, romantikus, jószívű, segítőkész, türelmes.

Nagyjából ennyi amit változatlanul tartanak engem, és belül is hasonlónak érzem magam.

Úgy érzem, hogy azt a lányt akit meg kell majd találnom, azt szeretni és védeni fogom és a lehető legjobb fiú fogok hozzá lenni:)


Szerintetek így milyen esélyem van az ismerkedéseknél, hogy pozitív eredménye lesz? Változtassak valamin, ha igen micsodán?


Köszönöm előre is a válaszokat!



2018. jan. 3. 06:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom erre tökéletesen az ellenpélda.

Akkor ismerkedtem meg vele amikor én a legrosszabb formámban voltam...csapzott, elhanyagolt formámban...mégis belémszeretett és elfogadott az összes baromságom mellett. Néha tényleg úgyérzem, hogy egy angyalt küldtek, hogy megmentsék az életem.

Azóta helyrerakódott az életem és ebben javarészt ő és a Jóisten aki küldte játszott szerepet.


Nem felvágásból írtam le...hanem azért, hogy tudd...még léteznek olyan lányok akik belső értékekre is néznek:)

Két dolgot fogadj meg. Ne hallgass ilyen cikkekre és légy türelmes.

Ha ezt megteszed jönni fog az a lány;)

Sose veszítsd el a hited.


20f 17l

2018. jan. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze hogy a külsőt nézik. Ugyanúgy ahogy a férfiak is a fiatal, egészséges, csinos és termékeny hölgyeket részesítik előnyben. Ez nem valamiféle rossz dolog. Elsőre mindig is a külsőt nézték és azt is fogják (ezt pénz persze eltörpitheti). De lényeg a lényeg, hogy lehetsz te vonzó belülről ha nem kívánatos küllemed van és esélyt sem kapsz, hogy ezeket a szerinted értékes jellemeket kifejezd.


A fejlődés/ nemesítés/ evolúció része, hogy különböző kritériumok alapján válasszuk a párunkat és ezzel megegyezően az utódaink genetikai felmenőit. Legyen ez tudatos vagy tudat alatti.

2018. jan. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
De ennyi alapján nem lehet megmondani. Ez egy sokkal összetettebb dolog. Rossz tulajdonságokat nem is írtál, ahogy meg jellemezted magad, az ráillik minden második srácra. Ennyi alapján lehetetlen hiteles választ adni. Csak annyit tudok mondani, hogy nekem pl. nem való komoly fiú, hisz képes vagyok szinte mindenből viccet csinálni (persze tudok komoly is lenni, ha a helyzet azt kívánja), mindig nevetek, és azt szeretném, ha a jövőbeli társam ebben partner lenne, ha lehetne vele jókat hülyülni, semmiségekről is beszélni, ha mindig megnevettetnénk egymást, és passzolna a humorunk. Ha ugyan olyan őrült lenne, mint én. Nálam amúgy számít a külső valamilyen szinten, mindenkinél számít, de sokkal fontosabbak a belső értékek. Nem jönnék össze egy fiúval, csak mert helyes. Nekem ennél sokkal több kell. Elég válogatós vagyok, az a gond.
2018. jan. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nagyon szívesen megismernélek ezek alapján, de tényleg nem írtál rossz tulajdonságot. Mindenki először a külsőt nézi, mert nem lát bele a fejedbe, szívedbe. Szóval ha a külsődön akarsz változtatni, szerintem növeszd meg a hajad :D Nagyon sok lány szereti, ha a fiúnak nem tüsi haja van, hanem kicsit hosszabb. Nekem még az is bejön, ha már szinte b*zisan hosszú XD De azt azért ne, még a végén annak néznek.

A komolyságról, hát... Nekem eddig csak olyan fiúk tetszettek, akik viccesek, jó humorúak voltak. A humor elég fontos nem csak nálam, de minden lánynál, akit ismerek. Egy olyan srácot ismerek, aki komolyabb fajta, és nem tudom miért, de nagyon nem szimpi. Néha kifejezetten olyan érzésem van, hogy utál. :D

2018. jan. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!