Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire ronda lennék? Teljesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire ronda lennék? Teljesen elvagyok keseredve.16/L

Figyelt kérdés
Szinte sosem kezdeményezett nálam senki. Bárki aki megtetszik abból sosem lesz semmi. Van egy srác aki tetszik konkrétan mindenkire (de tényleg) néz csak rám nem. Ennyire visszataszító lennék?? Mások előtt magabiztosnak tűnök ezzel próbálom valahogy leplezni h az önbizalmam egyenlő a 0-val. Alapjáraton mindenki úgy ismer h xy az aranyos, bájos, mosolygós lány. Az a srác tényleg aranyos, normális, okos még csak nem is az h a “menőt” szúrtam ki magamnak. Azóta állandóan sírok mert mindenki körülöttem boldog és szerelmes (még az is akiről soha nem gondoltam volna) nekem meg örökre plátói/viszonzatlan marad. Milyen macskákat ajánlanátok akikkel leélhetném az életem?:))

2018. jan. 5. 15:32
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
98%
Maine coon, fajtiszta.
2018. jan. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
47%
Küldj képet, aztán megmondom h mi van :D
2018. jan. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
97%

Egyrészt ne legyél önbizalomhiányos, mert biztosan nem vagy olyan visszataszító ha aranyosnak és bájosnak tartanak, lehet hogy annyira szép vagy hogy nem az hogy nem akar, hanem nem mer a srác rádnézni.


Egyébként meg Ragdoll vagy Maine Coon, a Ragdoll macskák hihetetlen aranyosak és cukik, nekem is az van. :D 20f


[link]

2018. jan. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként küldhetsz képet és megmondom neked én is objektíven hogy mit gondolok, és beszélgethetünk ha az segít :) (a ragdollos harmadik válaszoló vagyok)
2018. jan. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
65%

Én is kérnék képet, és mondok őszinte véleményt.

És én a sziámi mellett teszem le az ajánlásom. :D

2018. jan. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Viccen kívül, nekem is ragdoll cicám van.:) A “túl szép” vagyok dologgal meg nem akarom magam hitegetni.:DD

Nem tervezek képeket küldözgetni, de talán még meggondolom.

2018. jan. 5. 16:08
 7/31 A kérdező kommentje:
Jöhetnek attól még cica ajánlások is, kell valakivel majd játszania.:))
2018. jan. 5. 16:10
 8/31 anonim válasza:
57%
Sztem ebben a dologban kép nélkül senki se tud segíteni ha azt állitod magadról hogy csúnya vagy. De menyire? Lehet nemis vagy az csak úgygondolod magadról
2018. jan. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Az utolsónak teljesen igaza van, kép nélkül lehetetlen megmondani, hogy valójában hogy nézel ki.
2018. jan. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
44%
Egyet kell értenem a 3-sal :D és hogy milyen macskákat ajánlunk?:D Csizmás a kandúr :D :D
2018. jan. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!