Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Teljesen elvagyok keseredve (? )

Teljesen elvagyok keseredve (? )

Figyelt kérdés

Anyukámmal összebalhéztam, mert egyszerűen nem találok sehol munkát, válaszra sem meltatnak, nem találok basszus, annyira pánikbeteg vagyok miatta, mondta, hogy van 2 napom munkát találni, vagy az utcára rak.


Mit csináljak? Én telefonálok állandóan, ahova behívnak, onnan elkuldenek, teljesen kivagyok, itt vagyok egy érettségivel a kezemben, és nem találok sehol, és sürget az idő. :(

Valaki tud tanácsot adni?

Budapestről lenne szó.


23L/N nem tudom, hogy mi lenne hirtelen a megfelelő.



2017. szept. 18. 22:31
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%
Nincs esetleg egy olyan barátod/ismerősöd/rokonod/szomszédod akinek van olyan vállalkozása ahol ideig óráig tudnál lenni legalább addig amíg a kedélyek le nem nyugszanak?
2017. szept. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
97%
Vagy esetleg egy OKJ-s tanfolyam aztán úgy valamit csak sikerülne összehozni :(
2017. szept. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Semmi :( nincsenek ilyen ismerőseim, és addig is kellene enni-inni-lakni, ha dolgozom, maradhatok :( nem bírom, segítsetek valami munkával :(
2017. szept. 18. 22:46
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Tescoban gyárban probalkoztal? Bar oda sem 2 nap bejutni, alkalmassagi stb...
2017. szept. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Milyen munkaid voltak elotte? Mert ha csak erettsegid van, annak mar ot eve, mit dolgoztal idaig?
2017. szept. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Valami munkaerő kölcsönző irodánál próbálkoztál már? Nagy részt általában gyári munkák vannak, bár lehet,hogy van más is. Ideiglenesen az is jó, ha más nincs, aztán közben képzed magad és keresel egy jobb állást.
2017. szept. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
34%
Érdekes, a kereskedelemben ember hiány van, neked mégsincs munkád. Ne kamuzz.
2017. szept. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
33%
Mindenhol durva munkaeohiany van, 1 ora alatt el lehet helyezkedni....
2017. szept. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelne, hogy mit dolgoztál érettségi óta? Próbálj meg azon a területen elhelyezkedni, vagy tényleg marad a kerekedelem (Tesco, stb.) oda nagy eséllyel felvesznek.
2017. szept. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Gyárakban is vannak, pl. Pesttől nem messze, ahol élek és dolgozom egy gyárban, ott is szinte két hetente látok új embereket,akik jönnek teszt írásra. Kicsit nehezen hiszem,hogy pont Pesten nem találsz állást, mert ha valami északkelet magyarországi térségről lenne szó, akkor inkább lehinném,hogy nehéz munkát találni. Van munka csak keress szorgalmasan :)
2017. szept. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!