Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most, folytassam? Vagy mit,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most, folytassam? Vagy mit, hogy csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az a helyzet, hogy egy lánynak én írtam szilveszterkor, hogy mennyire gyönyörű és mennyire szép leírtam neki minden, amit gondolok rolla (csak jót) Fb-n írtam neki ott nem ismerősöm, de látjuk egymást napi szinten a buszon. (én meg felfigyeltem rá) ( ebben a kérdésben már feltettem ezzel kapcsolatban kérdést: https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__egyeb-ke.. . Ebben a kérdében minden lényeg benne van.) Tehát leírtam neki mindent amit godnolok, hogy milyen szép ...stb . Reggel vissza írtam, hogy "aztaaxdd" utánna bocsánatot kértem kb ennyi. Szerintenek, mit hogyan csinálajk? Vagy ezzel már teljesen elronottam mindent? De őszintén megmondom nem merek vele semmit sem kezedni, félek, retteget. Úgy érezm, hogy már eleve egy ilyen lánynál mint ő semmi esélyem. Szóval ezzel a szilveszteri dologgal elronottam (már amit eltudtam) mindent?

Ui: Sírásig ittam akkor magam és ilyen még nem volt.



2018. jan. 5. 18:58
 1/2 anonim válasza:
Lehet hogy a bocsánat kérés miatt kicsit furcsálta, de semmi nincs veszve, folytasd az írogatást neki, és ha szimpi vagy neki akkor visszaír. Én sok sikert kívánok!
2018. jan. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem a lényeget. De nem írogatok neki, csak egyszer írtan ittasan, mert csak úgy mertem.
2018. jan. 5. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!