Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kevesen fogadnak el és senkine...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevesen fogadnak el és senkinek jövök be a göndör hajam miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Gesztenyebarna hosszú (mell alattig érő) sûrû göndör hajam van.

Sokan mondják nekem(suli,barátok,ismerősök), hogy a hajam divatja múlt és a fiúknak ez nem jön be és változtatnom kéne rajta, az egyenes a menő.

Szóval elég sokan csúfoltak a hajam miatt és megjegyzéseket tettek rá. Itt gyk-n is sokat olvastam, hogy az egyenes a szebb. Egyedül a szüleim és az idősebb korosztály dícséri.

Eleinte hajszárítóval próbáltam kiegyenesíteni, de ettől szörnyen szállkássá és kopottá vált. Vasalni nem vasaltam.

Nem tudok rajta változtatni, és utálom ezt.

És úgy érzem, hogy a mai világban amiért kilógok a sorból a nagy hajam miatt jó sokáig egyedül fogok maradni. Senkinek nem jön be ez a haj?


Hajam színe + hossza + göndörsége ilyen: (csak sűrűbbe)


[link]



2018. jan. 5. 21:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon szép és vonzó, de amúgy sem a hajad miatt fognak szeretni. Biztos van akinek ez is tetszeni fog majd benned.
2018. jan. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy megváltoztasd! Nekem is göndör a hajam, csak nem ennyire, és mindenki mondja, hogy milyen jó. A legtöbb egyenes hajú lány göndör hajat akar, mivel az egyeneset unalmasnak találják, csak sajnos vannak olyanok, akiknek egy nap után kijön a göndörség a hajukból. Szóval ne add fel,nagyon szép hajad van, és ha egy fiúnak megteszel, akkor nem fog azért nem összejönni veled, mert göndör hajad van... 15/l
2018. jan. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
ijjj, ez pedig de szép, nekem nagyon bejön.😍😍
2018. jan. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nagyon szép a göndör haj, és rengeteg lánynak van. Ha valaki nem szeret, akkor az biztos nem a hajad miatt van:)
2018. jan. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon szép.


18F

2018. jan. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ne akard megváltoztatni! Ez a te egyediséged, egyenes hajjal ugyanolyan lennél, mint a többi lány.
2018. jan. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
nem a hajra fog ra nyulni eloszor egy fiu. ettol nem ke tartanod. ;)
2018. jan. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Hát pedig az ilyen haj gyönyörű :D ízlések, és pofonok, de ne hidd, hogy a hajad miatt ne tetszenél a fiúknak, ez nem így működik :D nekem hullámos hajam van, páromnak kifejezetten tetszik, hogy összevissza kunkori:)

19/L

2018. jan. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Vágd le kopaszra.
2018. jan. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs semmi baja a hajadnak, maximum azért mondják neked ezt, mert ők azt hiszik az a "divat", de amit ma divatnak nevezünk, az régen nem azt jelenti. Nekem kifejezetten bejönnek, azok a lányok, akiknek göndör a hajuk, főleg ha minél hosszabb, persze van egy határ, de amit képet adtál, azzal semmi baj sincs. Ne törődj más véleményével, úgyis lesz olyan, akinek tetszeni fog. Ez relatív, ugyanis az a fiú, aki egy lánnyal, a haja miatt nem akar semmit, akkor a lány csak jól járhat. :)

16/F

2018. jan. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!