Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjak barátot?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és még sose volt barátom, még "randizni" se hívott el senki.

Minden lány ismerősömnek volt már valakije.

Elég csöndes vagyok és visszahúzódó, ez lehet a baj?


2018. jan. 8. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 17 évesen ez még egyáltalán nem baj nekm 1 barátnőm volt de azt is megbántam szóval elég ha csak vársz 17f
2018. jan. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Szerintem ne szorongj/aggódj, 19éves exemnek is én voltam az első pasija, a dolgok majd jönnek, nem szabad erőltetni😉. De ha valakivel kibeszéled az is segíthet abban hogy ne idegeskedj.

17f

2018. jan. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is pont ilyen vagyok,csöndes,visszahúzódó és én azt tapasztaltam,hogy ez valóban megnehezíti a helyzetünket,de nem lehetetlen hogy ránk találjon a szerelem.Én sem olyan rég jöttem össze az első barátommal

Szóval bőven van még időd,egyáltalán nem késtél le semmiről

19/l

2018. jan. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

azt pontosan nem tudom mi lehet a baj de a visszahúzódó viselkedés is közrejátszhat elég könnyen

17/f

2018. jan. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vigyazz, most rengeteg privit fogsz kapni,de ne dolj be nekik. Egyebkent meg fiatal vagy, ez meg valtozhat :) Nekem gimiben nem volt senki, senkinek sem tetszettem. De miota egyetemre jarok tobb fiu is elhivott randizni (meghozza helyes fiuk). Pedig tudni kell rolam, hogy nem vsgyok egy szepseg (atlagos) es bar nem vagyok nagyon csendes de nem is a nagyhangu, magabiztos kategoriaba tartozom. Emlekszem,gimiben mar le is mondtam arrol h valaha lesz valakim :D Ugyhogy fel a fejjel! Egyszeruen csak eppen nem a megfelelo emberek vesznek korul teged :)
2018. jan. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha van kedved irj ram, es beszelhetunk rola (elozo vagyok)
2018. jan. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bajom csak az ellenkező oldalon :D Sajna nem szeretem a nagyszájú, nagymenő lányokat de akit ismertem csöndesebb lányokat , nekik mind volt valakijük, majd egyszer lesz, van akinél ez előny :D 18F
2018. jan. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát mondanám, h szívesen megismernélek, de még volt barátnőmön se vagyok túl igazán, így legfeljebb barátkoznék veled. :)
2018. jan. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!