Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találjak magamnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak magamnak barátot? (Csaladi gondok)

Figyelt kérdés

18 eves vagyok meg sosem volt baratom (se csok semmi). Voltak ra jelentkezok, nem is vagyok csunya csak eppen nem ereztem azt, hogy barki megfogna.Az utobbi idoben belefaradtam, hogy varjak valakire.Regebben eleg sok embernek tetszettem es probalkoztak, de mindenkit elutasitottam es az utobbi fel evben ok mar senki sem probalkozik ( nem kell erte beszolni, tudom en kuldtem el sok embert es ez az en hibam).Azzal van a problemam, hogy eleg visszahuzodo voltam regebben amibol probalok kitorni.Emiatt csak onbizalomhianyos fiukat vonzottam es ugy erzem hogyha osszejonnek valamelyikkel akkor az kihatassal lenne ram is es meg rosszabb lenne a helyzet onbizalom teren.Magabiztos fiut szeretnek aki nyitott, mert en is ilyen szeretnek lenni.Hogy,javithatnek ezen, hogy kezdjem el? Szeretnek ugy ismerkedni mint a tobbiek, de meg ra se merek mosolyogni valakire vagy szemezni a valakivel.Beszedben meg eleg nehezkes a dolog.Kozbe jatszik, hogy utalom a mosolyom szerintem akkor nem vagyok szep ezert mindenkire komoly fejet vagok.

Az a baj, hogy az onbizalom hianyom nem egy ilyen "jaaj most valaki azt mondta, hogy csunya vagyok"-bol vagy visszautasitasbol szarmazik.Hanem az apam ugy nevelt, hogy folyton becsmerelt, sose volt jo amit csinaltam es ezt o folyton el is mondta.Az utobbi 6 evben sosem beszeltunk csak akkor szolt hozzam ha leszidott vagy hulye gyereknek semmire kellonek nevezett (ertsd tenyleg soha nem szolt hozzam ezen kivul).Ez elegge meg is latszik, sosem hallottam tole, hogy szep lennek, folyton vert.Plussz kiskoromban apa nem engedett a tobbi gyerek koze ha lementem a jatszoterre miutan hazamentem megvert, ezert eleg nehez nekem tarsasagba viselkedni, sosem tudom mit, hogy kell.Emiatt sokszor kikozositettek es furcsanak tartanak (nem segitett, hogy az apam belem nevelte, hogy az egesz az en hibam).Emellett csunya dagi voltam megfelemlitett onmagat gyulolo kisgyerek hatalmas karikaktol a szemem alatt, mert sosem tudtam aludni a szuleim veszekedese miatt azota eltelt 5 ev lefogytam szoke lettem, fogszabalyzos (fel ev es leveszik), az arcom noies lett, sminkelek es kicsit nyitottabb vagyok.De meg mindig magamban azt a csunya kikozositett lanyt latom aki mindenrol tehet.A legrosszabb, hogy bar felnottem neha magamban hallom apam szavait ahogy magamat becsmerlem ahogy o tenne, es ez mar berogzult, mindennapi.Szorongok, megakarok felelni mindenkinek, panikrohamaim is szoktak lenni emiatt.De szeretnek mindennapi nyitott ember lenni,mosolyogni masokra es szemezni fiukkal anelkul, hogy arra a csunya kislanyra gondolnek aki voltam, beszelgetni veluk ugy hogy ne feljek attol, hogy gaznak tart vagy bolondnak.Mit tegyek szeretnek ilyen lenni, kert ugy erzem, ha nem lett volna ilyen a hatterem most ez lennek

Tanacsok?

Koszi!



2017. ápr. 7. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Az már nagyon jó, ha felismerted az okát! Hogy a múltból ered és ami a legfontosabb: OK NÉLKÜL!

Te nem tettél semmi rosszat, apád nem való az emberek közé, te erről nem tehetsz.


"Voltak ra jelentkezok, nem is vagyok csunya csak eppen nem ereztem azt, hogy barki megfogna.Az utobbi idoben belefaradtam, hogy varjak valakire.Regebben eleg sok embernek tetszettem es probalkoztak, de mindenkit elutasitottam es az utobbi fel evben "

De látod,hogy tetszel a srácoknak! Kell ennél jobb önbizalom-növelő??


Nem tudom,hogyan segíthetnék még.


Gondoltál már szakemberre? Komolyan! Az segítene.

2017. ápr. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jartam pszichologushoz regebben amikor depresszios lettem emiatt aztan elment szulni a pszichologusom es en meg nem akartam ujhoz menni, mert azt hittem jol leszek.Csak aztan kezdodtek az itthoni dolgok, hogy en mindent csak bebeszeltem magamnak es csak sajnaltatni akarom magam,meg manipulalni ot.Plussz o nem fizet megint, ugyhogy egy darabog erre nem is lesz lehetosegem az ar miatt.Egyebkent koszonom a valaszt:)
2017. ápr. 8. 08:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Sokmindent irtal... a hogyan talalj baratot es az onbizalomhiany ennyire osszefugg? Ha vannak probalkozo sracok ne kuldd el oket es valamelyikkel jol kifogsz jonni... Nem gondolom hogy nokent ez olyan bonyolult tema lenne. Vagy megis?
2017. ápr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fiu szemmel nezve a dolgokat az a baj, hogy nagyon nehezen fogsz olyan fiut osszeszedni aki magabiztos, hogyha te nem vagy az, mivel a magabiztos fiuk magabiztos lanyoknal fognak probalkozni. Egyebkent jol tetted h nem jottel ossze egy onbizalomhianyos fiuval sem, en is regebben olyan voltam es visszagondolva arra h mit gondolhattak rolam a volt baratnoim szakitas utan, haat szerintem nagyon orultek h vegre vege lett 😂 De most meg az a baj, hogy amiota rendbe tettem az onkepem azota nincs semmi kedvem csajozni mert ugy vagyok vele h ha onbizalomhianyosan es csunyan sikerult osszeszednem egy parat, akkor igy meg sokkal konnyebben menne, de ugy meg nem lehet osszejonni senkivel ha nem is probalkozik az ember 😂😂😂 17/F
2017. ápr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#3 nem tudom amugy lehet, hogy csak en bonyolitom tul:D

Koszonom a valaszokat

2017. ápr. 8. 22:08
 6/6 anonim ***** válasza:
mi ujság van,azota kérdező?
2021. júl. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!