Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetséges, hogy egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy egy fiú annyira félénk, bizonytalan vagy tapasztalatlan a "csajozás" terén, hogy még azt a lányt is ellöki magától, akit egyébként szeret/kedvel?

Figyelt kérdés
2018. jan. 12. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2018. jan. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos én is ilyen voltam másfél éve, tetszettem a lánynak, ő is nekem de én elrontottam az egészet, most meg mindent megadnék azért, hogy vele lehessek,de még ráírni is félek, meg furcsa lenne, hogy másfél év után egyszercsak ráírjak
2018. jan. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb pasi, aki komoly kapcsolatot akar így jár. Mivel nehezebb valakihez úgy közeledni, hogy komoly kapcsolatot akarsz, ezért nem akarod elhibázni, mintsem csak megpróbálni meghúzni és lesz ami lesz.
2018. jan. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én így voltam. Azóta szereztem önbizalmat és tök lazán fogom fel a dolgokat, és 1 év után ráírok valakire és ugyanúgy a tenyeremből eszik.
2018. jan. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez teljes mértékben létező dolog! Rengeteg fiú nem amiatt válik ilyenné, mert tapasztalatlan vagy bizonytalan, hanem amiatt, mert csalódást okoztak neki, avagy kihasználták, stbstb... Ezáltal nem tud könnyedén megbízni másokban és ennek függvényeként jelenik meg a kérdésedben felvetett gondolat! Gondolj bele, hogy például van egy kutya akit valami pszichopata ember bántott.. Az a kutya soha nem fog úgy viszonyulni elsőre az emberekhez, mint előtte, de ha van egy olyan ember aki mindent megtesz azért, hogy bízzon benne, akkor az a kutya hűségesebb és odaadóbb lesz, mint bármelyik másik! Kicsit furcsa hasonlat egy fiút egy kutyához hasonlítani, de lényegében ez történik és ezért lökjük el még azokat is, akiket alapjáraton kedvelnénk.. Feltételezem, hogy lány vagy aki belebotlott egy ilyen fiúba és csak annyit tudok tanácsolni, hogy mindegy mit teszel érte, csak legyél kitartó, ha érezni fogja a bizalmat/szeretetet/odaadást, akkor semmiért nem akar majd elengedni! Amennyiben egy kétségbeesett fiú vagy, légy résen és vedd észre ha egy olyan lányba botlasz, aki hajlandó tenni érted!!!
2018. jan. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!