Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek a szűz tapasztalat...

Szerintetek a szűz tapasztalatlan, félénk, kedves csendes 24 éves haveromnak van esélyem találni egy fiatal, tapasztalatlan, kedves 14 év körüli lányt, aki az ő szintjén van és nem fogja lenézni tapasztalatlansága miatt?

Figyelt kérdés
Azért gondolok ilyen fiatalabb lányra, mert ő is elég tapasztalatn még nem úgy mint egy haverom korosztályába tartozó érett nő, aki már túl magas szexuális igényekkel rendelkezik, haverom meg nem tud neki még semmit sem nyújtani ilyen téren kis béna meg amúgy sem olyan típus, aki nagyon akarna dugni, szerintem vagy aszexuális vagy valami baja van, nem valami tökös. Szinte már én szerzek neki randit is össze, mert magától arra sem képes, hogy csajozzon. Hihetetlenül töketlen, de én nem a dom fel, csak szerzek neki egy csajt. :D

2014. szept. 22. 21:48
1 2
 1/11 anonim válasza:
45%
fiatal szűz csaj inkább nekem írjon velem legalább élvezné :D
2014. szept. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért a 14 az túlzás. Szerezz neki egy 17-18 évest. Amúgy jó haver vagy, bár nekem lenne ilyen :(
2014. szept. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%

Haver. Én 18 leszek idén, szüz vagyok és még barátom se volt! A legtöbb 14 éves csaj már többet szexelt mint az én korosztályombeliek!

Mellesleg ha tapasztaltabb nővel csinálja akkor mindkettőnek jobb mert ha rendes a nő még egy-kéz trükkre is megtaníthatja! ;)

2014. szept. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
*két
2014. szept. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát ő igazából fél 18 év alattival kikezdeni is, szerintemazt hiszi, hogy az bűn, de ez hülyeség. Látható, hogy nincs csaj, aki akarna tőle bármit is, amíg ilyen kis töketlen. Amikor kettesben megyünk a városban, akkor is engem néznek a csajok inkább velem szemeznek. Igaz nekem van csajom meg amúgy is több csaj is van, akinek bejövök most meg hajtanak rám stb. De azért akkor is, ha kicsit tökösebb lenne, szerintem sokat segítene rajta, hogy a csajok őt is jobban észrevegyék. De nem csinál semmit, én meg próbálok mindent, hátha lesz valami csaj neki már végre, de nagyon nehéz eset. :D Bulizni is el akarom vinni, de attól is nagyon vonakodik. :/
2014. szept. 22. 22:25
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Kis felvágós! XD

Nagyon meg vagy magaddal elégedve úgy látom. :D

2014. szept. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én pont 10 évvel vagyok idősebb a haverodnál, és ugyanebben a helyzetben vagyok, mint ő. Bár nekem is lenne valaki, egy ilyen segítőkész társam, mint amilyen te vagy neki!

Erre így látatlanban nem lehet mit mondani, ha ő is nagyon szeretne már egy lányt, de mégsem megy, akkor arra tippelek, hogy félénk és visszahúzódó lehet, mint amilyen én is vagyok. Nem is volt eddig egy lehetősége sem, egy olyan lány, aki elutasította, vagy ilyesmi?

2014. szept. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
8%
14 éves lányon agyalsz? Hát nekem ilyen barát nem kéne. Ember, ez beteg! Oo
2014. szept. 23. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
Kajak nem értem a logikátokat. Attól, hogy nem volt még kapcsolata nem kell egyből tiniket keresgélnie. Ez nem olyan, mint a munka, hogy minél több ideig dolgozol felmész a ranglétrán, a párkapcsolat egyáltalán nem ilyen. A tapasztalatlanság csak egy állapot és emiatt elítélni vagy lerázni valakit több mint szánalom. Nem attól lesz valaki jó az ágyban, mert sokat szexel, hanem hogy mennyire kívánja a másikat. Hány olyan esetről lehet hallani, hogy van egy srác, aki már sok nőt lefektetett még se tud minden nőt a csúcsra juttatni míg egy kezdő már a harmadik negyedik alkalomnál orgazmushoz tudja juttatni a partnerét. Kérdező inkább beszélgess el a haveroddal erről a témáról, és ne 14 éveseken gondolkozz!
2014. szept. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Schibo válasza:

Nektek is csak azt tudom tanácsolni, amit annak idején a fiamnak (és ami nálam is bevált annak idején); ne erőltessétek ezt a dolgot. Ha nem fogja erőltetni és más dolgokkal kezd foglalkozni, teljesen váratlanul össze fog jönni. Egyszerűen azért, mert nem úgy megy buliba vagy bárhová, hogy ott "összeszedjen" valakit és ezért úgymond nem önmagát adja, görcsöl, így hiteltelen és érdektelen lesz más számára, hanem lazán, önmagát adva.

Keressen valami hobbit magának és járjon olyan körökbe, ahol másnak is ez a hobbija. Hidd el, össze fog jönni és nem 14 évessel. A 24 évesek között is van olyan lány, aki még tapasztalatlan, mint Ő. Szerintem ez nem jó ötlet!

2014. nov. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!