Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy kompenzáljam az alacsony...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kompenzáljam az alacsony magasságom?

Figyelt kérdés
160 centiméter vagyok 16 évesen. A környezetemben a fiúk magasabbak és a lányok is simán akkorák mint én. Idejét érzem egy barátnőnek, de sajnos mindig a magasságom jelenti az akadályt. Nem tartom magam csúnyának, igazából az egyetlen akadálya a magasságom.
2018. jan. 13. 20:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
A belső tulajdonságaidra koncentrálj inkább.
2018. jan. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező, lány vagy vagy fiú? Egyébként, semmi baj sincs a magasságoddal, biztos van olyan lány, akinek tetszeni fogsz, 16/F Írj privátot, ott elmondok pár történetet, ;s hidd el, jobb lessz utána :)
2018. jan. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Vannak tőled jóval alacsonyabb lányok (nem, nem én a 170cm-emmel😂) és olyanok is akiknek ez a magasság jön be. Ne aggódj, fogsz találni valakit!
2018. jan. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
4%

Ne hallgass az elozoekre.

En 165 centi vagyok 28 evesen. Soha semmi eselyem nem volt a noknek.

Ha nem nosz magasabbra veged van.

Azt ajanlom a leheto leggyorsabban keres fel egy orvost.

Pontosabban endokrinologust. Imadkoz hogy az un ephifizis fugak meg nem zarultK be.


Drukkolok neked. Nehogy ugy jar mint en.

2018. jan. 14. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
*noknel
2018. jan. 14. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én 156 cm vagyok, a fiú, aki tetszik 160. Van esélyes nyugi. :D
2018. jan. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Igen. Gondolom 13 eves. Azutan meg boven no az ember. De 16 utan mar sokan nem nonek. En se nottem.

Mindenkepp menj el orvoshoz. Vesziteni valod nincs. Egy endokrinologiai vizsgalat mejd megmondja, hogy fogsz e noni vagy mar nem.

Es ne hidd el amiket ide irogatnak. Mind kamuznak. Nincs olyan no akj 160 centis pasikkal jarna, mert nem erzik magukat nonek mellette. Te sejarnal egy 2 meteres csajjal.

2018. jan. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én 17 vagyok, a fiú pedig 18, kedves 7-es. :)
2018. jan. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%

Legyél sportos,tanulj jól,legyél sikeres

Keress valami hobbit.A lányoknak az kell,hogy legyen valami,amiben kiemelkedő vagy.És a legfontosabb,hogy soha ne mutasd ki azt,hogy zavar téged a magasságod!

2018. jan. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
21%

Az a problema, hogy az olyanok, mint az utolso valaszolo nem erzi at a mi helyzetuk. Az en tanacsaimat fogad meg, mert en ugyanebben a helyzetben vagyok, mint te. Csak mivel idosebb vagyok igy sokkal tobb a tapasztalatom.


Pl az utolso valaszolo tanacsai sem jok.


1. Legyel sportos: ha sportos leszel akkor csak meg kissebbnek fogsz tunni. A teljes kigyurast meg felejtsd el. A nok utaljak az izomtorpeket.

2. Tanulj jol: nem baj, ha jol tanulsz, de ezzel csajt nem fogsz szerezni az biztos. Nekem is van ket mernoki diplomam. Annyira nem vonzotta oket. Tulajdonkeppen leszarjak. Viszont az egyetemen minden nap sirva fogsz fakadni, ahogy ott nyaljak-faljak egymast a szerencsesebbek. Ez egyebkent kifog majd hatni a tanulmanyaidra is. En ekkor mar pszichologusokhoz jartam, hogy be tudjam fejezni a egyetemet.


3. Legyel sikeres: sajnos ez is foleg a szerencsesebb genetikaval rendelkezoket illeti meg. Ok lesznek majd kesobb vezeto beosztasba. Ok fognak majd jobban kommunikalni az emberekkel, hiszen sokkal vonzobbak lesznek mint te.

A mi fajtank egy felekeppen tud sikeres lenni. De ahhoz nagyon erkolcstelennek kell lenni. Lasd: hitler, napoleon, stalin, putin


4. Hobbi: ez nem rossz otlet, de sokan tulertekelik. Ezeket is maximum csak egyedul foleg a 4 fal kozott vegezheted.

Ha mar hobbi, akkor egyebkent a sportolast ajanlom. Persze csak otthon, egyedul. Ettol ferfiasabnak erzed magad, felszabadit boldogsaghormonkat, levezeti a feszultseget.

2018. jan. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!