Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek a gyakorikér...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a gyakorikérdéseken való párkeresésről? Csak pedofilok, meg szexre vágyók csinálják, vagy normális kapcsolatra vágyók is rám írhatnak egy olyan kérdésre, aminél utálás van arra hogy nem vagyok csúnya?

Figyelt kérdés
Ez a kérdésem a szexualitás témában volt, de csak az önvédelemmel kapcsolatban.

2018. jan. 13. 22:15
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Nem merem részletezni nehogy felimerje magát az illető xD, de másodszorra képet kért, egyszerűen csak ilyen magabiztos? Vagy miért nem ismerkedik közösségben, nem sokkal egyszerűbb?
2018. jan. 13. 22:20
 2/22 anonim ***** válasza:
75%
Ugyanolyan emberek vannak itt is, mint a való életben. Normális kapcsolatra vágyók is rádírhatnak. Neten tisztes távolságból van időd eldönteni, hogy az illető szerinted csak szexre vágyó pedofil, vagy megbízható.
2018. jan. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
80%
Véleményem szerint aki másodjára már fényképet kér, nem megismerni akar. Mármint nem önvalódat megismerni.
2018. jan. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
55%
Igen itt csak pedofilok vannak.
2018. jan. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
59%

Aki egyből a képre megy abba sose bízz.

Első ilyennél (4 és fél éve 2 hét regisztráció után) nem nagyon értettem mi a lényege, de nem is nagyon érdekelt, aztán nagynehezen kiderült, hogy éppenséggel egy ribizlinek beillő viselkedésű leányzó volt aztán csak egy együttlétre pályázott, de mondjuk több okból is azt mondtam, hogy nem.

-Kapásból az, hogy akkor volt barátnőm.

-200 km-ert nem utazok egy kufircért, pláne 16 évesen...

-Azt se tudtam ő ugyan hogy nézhet ki.

-Na meg hiába vagyok fiúbúl de egyedül ismeretlen helyre menni... Aztán lehet 2 órával később a világ másik felén ébredek fel ha egyáltalán felébredek...


20/F

2018. jan. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Én már két hónapja beszélgetek egy nagyon kedves sráccal. Szingli ráadásul. Lehet lesz valami ebből, majd meglátjuk
2018. jan. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Normálisak is vannak, én is ismertem már meg itt normális lányt, én magamat szintén normálisnak tartom (legalábbis nem perverz állatnak). Ennek ellenére nem ez a legjobb oldal erre a célra. 20f
2018. jan. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Én nem merek nemet mondani és megbántani senkit kinézetére, nem mintha válogatós lennék és ha az érdeklődésünk nagyon hasonló, imádjuk egymás társaságát, akk nekem tökmindegy, csak ki imádná a társaságom? Enyhe szoc fóbiám van, talán mert nehezen viselem ha hibázok, és elég figyelemhiányos vagyok, nem szeretem a small talkokat.. Ezért könnyebb neten ismerkedni, de azt nem szeretem ha teljesen nulláról kell ismerkedni és csak később derül ki mennyire különbözünk. Még magam sem tudom hogy lenne könnyebb.
2018. jan. 14. 01:06
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha valamit el is kezd ember akkor azt 0-ról lehet csak, sajnos ez a velejárója főleg az ismerkedésnek.


Szocfóbia az mindenkiben van, főleg mikor teljesen ismeretlen akivel elkezdesz beszélgetni.

Egyik haverommal is itt ismerkedtünk meg másik kategóriában.

Az elején úgy álltam hozzá, hogy na most vagy megint egy kisgyerek vagy egy 30 éves vagy idősebb keresi a társaságot.

Aztán azóta mondjuk úgy, hogy legjobb haverok lettünk noha sose láttuk egymást.


Ismerkedésnél mindig nyitottnak kell lenni, mennie kell a társalgásnak, hogy akkor hányadán is áll a két személy.

Persze közben figyelni is kell a másik személy írását/kifejező mozdulait és ilyesmit (utóbbit nyílván akkor amikor szemtől szembe állnak) és abból elég könnyen lehet még következtetni, hogy milyen személyiségű is az illető.

2018. jan. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
100%
Tőlem szoktak képet kérni és én is szoktam csak azért mert akkor rögtön kiderul hogy egy kiéhezett homo és az én képemre akar e... Vagy nem
2018. jan. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!