Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek a gyakorikér...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a gyakorikérdéseken való párkeresésről? Csak pedofilok, meg szexre vágyók csinálják, vagy normális kapcsolatra vágyók is rám írhatnak egy olyan kérdésre, aminél utálás van arra hogy nem vagyok csúnya?

Figyelt kérdés
Ez a kérdésem a szexualitás témában volt, de csak az önvédelemmel kapcsolatban.

2018. jan. 13. 22:15
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
De én annyira félek mit gondolnak rólam ha megnyílok, hogy idegesítő leszek e, vagy ostoba, vagy unalmas, nem merek hosszabb válaszú kérdéseket feltenni, h ne kelljen miattam beszélnie senkinek, az "enyhét" csak azért írtam mert legalább az idegenektől nem félek(nem ufókról beszélek), mert velük többet valószínűleg soha nem találkozom. És utálom ha képet kérnek mert nem szeretek fotózkodni, így az sincs nagyon csak olyan aminél morcos, vagy őrülten vigyorgó vagyok, ráadásul növésben vagyok és a két éves képeimet semmiképp sem mutathatom..Azt sem mondtam hogy szép lennék, esetemben teljesen ízlés függő. Ha egyszerűen nem tudok ellazulni csak, tökéletlenek mellett esetleg akkor hogyan lenne barátság. Csak évfolyamon van barátnőm és már vele sem szoktunk beszélgetni, alig szólalok meg. És még tudnák panaszkodni sokat, ettől függetlenül jól érzem magam hisz ott van még a családom, tesóim, az internetes LoLos barátaimmal jól érzem magam, hiszen ott van idő átgondolni mit írjak és már van egy közös érdeklődési kör. De olyan..ahh mondom tudnák mesélni sztorikat de már falra mászok ezektől és el akarom engedni) Gondolom ezt senki nem olvasta el.
2018. jan. 14. 13:58
 12/22 A kérdező kommentje:
Egyébként köszi mindenkinek érdekesek a válaszok.
2018. jan. 14. 14:02
 13/22 A kérdező kommentje:
Az osztályomba van aa világ legszexibb, leglazább, legvigyoribb, legcukibb, legviccesebb sráca, és hogy az öltözködése milyen színes! és 2-3 éve legelső év elején érdeklődött írántam, meg hívott baandázni velük, csak gyáva voltam azt mondtam dolgom van, meg úgy tudtam van barátnője, azóta is rámköszön néha.
2018. jan. 14. 14:24
 14/22 A kérdező kommentje:
Amúgy ha nem egyértelmű nemem, 17L
2018. jan. 14. 14:27
 15/22 anonim ***** válasza:
66%
Bezzeg velem senki sem akar ismerkedni itt, de még a való életben sem..... Komárom-Esztergom megyéből... 21/F
2018. jan. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak ők használják, ezt meg tudom erősíteni, mert egyszer találkoztam innét egy rendes animés lánnyal.


Szóval a kérdésre nem a válasz.

2018. jan. 25. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
31%
Bevallom, hogy egy pedofil vagyok
2018. febr. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
23%
Szerintetek az baj? :'(
2018. febr. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
51%
Normálisak is vannak, de a többsége csak a szexre megy. És igen, pedofilok is vannak aki rendszeresen feltűnnek "fiatal" partnerre vadászva. És sajnos jó pár gyerek válaszol is nekik. A disznók nyilván tudják hogy az ilyen oldalakra kevésbé figyelnek a szülők.
2018. febr. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Na , épp most töröltek egy kérdést ahol, kisgyerekeket keresett szexre egy pedofil.
2018. febr. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!