Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy ha én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ha én kezdeményezek szinte kivétel nélkül elküldenek, de hozzám meg egy csomó csaj simán odajön? 17f

Figyelt kérdés

Tegnap is diszkóban sorozatban 5 csaj elküldött amikor odamentem, nem nyomultam, teljesen normálisan ismerkedtem

Voltak már barátnőim, meg tegnap is volt partnerem...de mindig ők jönnek hozzám

Ez így nagyon rossz

Szerintem olyan nagyon gáz nem vagyok, különben nem jönnének

Egyébként 175cm magas vagyok, 65 kiló, rendszeresen sportolok foci, kerékpározás, mellett meg kondizok is...nem vagyok egy nagydarab hegyomlás hanem inkább szálkás

Nem milliomos, de tehetősebb családból származom, szóval a ruhatáram se kínai boltból van

Van jogsim, kocsim

Nem mondanám hogy annyira visszahúzódó lennék, de a figyelem központjában se szeretek lenni

És mégis elküldenek...valaki tudna adni valami ésszerű magyarázatot hogy miért van így, vagy hogy min kéne változtatnom hogy sikeresebb legyek e téren?

Már teljesen kétségbe vagyok esve, mivel elég sok ilyen szitu volt már, és nagyon vissza lejjebb az önbizalmamat

Köszi előre is


2018. jan. 21. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:

biztos béna dumáid vannak :D hirtelen csak erre tudok gondolni,mert ha másoknak bejössz (akik nem hallják a béna dumáidat,haha) akkor ez lehet a baj. simán lehet,hogy közhelyekben beszélsz,vagy olyanokat kérdezel,hogy "mit iszol?",amit gondolom nem te kérdezel tőlük aznap először,unalmas. próbálj meg először csak bemutatkozni,mosolyogj kedvesen és ha iszol ne látszódjon rajtad,hogy annyira részeg vagy,hogy holnap már emlékezni se fogsz rá.


bocsánat,ha félreértelmeztem a kérdésedet és nem a buli szituációkra gondolsz/ ha rossz a "diagnózisom" :D


17/L

2018. jan. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem csak bulira ervenyes

a "szia bocsi neharagudj xy vagyok, meghivatlak egy italra meg dumalhatnak" nem tunik olyan bena dumanak

meg hat mindig beszelek, akkor ha annyira gaz lenne ott is hagynanak rogton

2018. jan. 21. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!