Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudok barátnőt szerezni....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok barátnőt szerezni. Mit tanácsoltok? 15/F

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok(9.es), és még nem volt barátnőm. Tudom , hogy még ráérek ezzel ... De már volt 3 lány aki nagyon tetszett és egyiknél sem mentem semmire ... És emiatt mostanába eléggé lecsökkent az önbizalmam is ... Alacsony vagyok (151cm),vékony és nemhiszem , hogy túl jóképű , ráadásul szemüvegem is van. Nem látok sok esélyt amíg vannak nálam szebb , magasabb , erősebb fiúk ...(és kb mindeki az) :( Ráadásul így már nem is nagyon merek beszélni lányokkal ... főleg magasabbakkal .. úgy érzem biztos nem akarnak megismerni és jobb, ha csöndben elmegyek mellettük. Kedves fiú vagyok és vannak akik szerint aranyos ... és egyáltalán nem bunkóznék egy csajjal sem! Szenvedélyes, romantikus ,érzelmes vagyok +gitározok (dalokat,verseket is írok)és imádok/tudok is rajzolni. Ha el tudok lazulni akkor még poénos is vagyok. Legjobb tanuló vagy kb .. szóval biztos strébernek tartanak , pedig nem tanulok olyan sokat , csak megmarad a fejembe és értem a matekot +figyelek orán. Tudom , hogy az önbizalom a legfontosabb, de mire legyen önbizalmam, ha kb mindeki ver megjelenésbe .. :| Pedig már szeretnék egy barátnőt. Kitartó vagyok, és harcolnék a lányért,de ha egyszer nem akarja,hogy küzdjek érte .. :(

2018. jan. 24. 19:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Dobj egy üzit,segitek :D18F
2018. jan. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

Szia, ebben a videóban a választ megkapod.

https://www.youtube.com/watch?v=HEYdhq20KPg


Sokat segített most nekem. :D

2018. jan. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2. Válaszoló , köszönöm a videót! Igen hasznos volt, egyszer biztosan hasznát fogom venni a tudásnak, de nekem az bajom, hogy én minden lányak automatikusan max barát vagyok ... sőt még van amikor azt is keményen ki kell érdemlnem :| Nem érdeklem komolyan a lányokat, csak poénkodnak velem.. Már égésnek tartom azt is, hogy próbálkozzak egyáltalán ..
2018. jan. 25. 15:05
 4/12 anonim válasza:
100%

Biztos rendes srác vagy

Ha egy lány ezt nem látja meg ezt benned akkor meg sem érdemel

Ne aggódj majd találsz egy lányt aki úgy szeret ahogy vagy

Addig is pedig kitartást;)

2018. jan. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát köszi 😅 Remélem igazad van. Csak már annyi mindenkinek volt kapcsolata vagy van ... , de még nem is zavarna ... de aztán jön a szerelem és semmit se tudok tenni 😢 Pedig én elfogadó,megértő és toleráns vagyok.
2018. jan. 25. 16:10
 6/12 anonim válasza:
23%

Ne legyél hülyeség, én is ezzel rontottam el.. Kicsit bunkónak is kell lenni, és határozott jellemnek kell lenni és így lesz a kisugárzásod, titokzatosnak kell lenni, de azért még is poénosnak.. Nagyon nehéz néha, valamikor csak önmagad kell adni, de általában az csak akkor van ha már együtt vagytok

Előző kommentelő! :D

2018. jan. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Hoppá mégse a második kommentelő* :D
2018. jan. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
76%
Nekem van egy barátom, aki 155 cm körül van.. Mióta középiskolába van nagyon ott van csajozás téren, neki is csomószor a magassága miatt dobták a csajszik, viszont nem adta fel. Néha szét kell oltani őket, és figyelmet kapsz
2018. jan. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

Biztos vagyok benne, hogy így lesz

(UI: Ennek amúgy már semmi értelme nem volt itt de mindegy azért ide írtam XD😂😂)

2018. jan. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszoka!De én nem szeretek bunkó lenni , főleg nem lányokkal , meg az úgyis csak annál válik be akire már alapból "jó pasi"-ként néznek ... :d
2018. jan. 26. 23:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!