Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Üdv mindenkinek! Áru fuvarozás...

Bulfeszítő János kérdése:

Üdv mindenkinek! Áru fuvarozással szeretném bővíteni cégem tevékenységi körét. Mit tanácsoltok, hogyan tudnék rá munkát, fuvart szerezni? Állítólag van egy online felület, ahol lehet.

Figyelt kérdés

2013. márc. 22. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:

a legnagyobb fuvarbörze ez: [link]

de jó az is ha felveszed a kapcsolatot a waberers-el, meg 1-2 nagyobb céggel is.

2013. márc. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm Sándor az infót! Próbálok most minden információ morzsát begyüjteni ebben a témában. Ezen az oldalon regisztrálok, aztán már elvileg megkeresnek, vagy nekem kell tolni az ajánlatokat? Honnan tudom meg az aktuális sztendert árakat, csak hogy ne menjek a többi alá.... Milyen a kultúrája a fuvarozó vállalkozó társadalomnak.... úgy értem árban összetartóak, vagy pedig mindenki megy mindenki alá? Bár az utóbbit nehezen tudnám elképzelni....
2013. márc. 23. 11:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Hello! Ezen a börzén van lehetőség mind2-re, vagy üres kapacitást töltesz fel, vagy van fuvart tesz fel azaz kocsit keres, és te leveszed a fuvart. Csak a nyergesek árát tudom, hogy nemzetközibe az 1eur/km már jó. De mindenki alá megy az áraknak nincs semmi össze tartás, főleg ha valaki már napok óta nem talál fuvart a kocsira és mindenképp haza akarja hozni...
2013. márc. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Anno én is Timocommal indultam, aztán ahogy fejlődött a flotta azzal párhuzamosan nagyobb cégekkel kerültem kapcsolatba ahol már adott a volt a megbízás és nem kellett kulcsolni egy-egy fuvarra.


Milyen járművel/járművekkel tervezel?

2013. márc. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Ez idáig toyota hiace-val szállítottam embereket, ill. árut, vagy eszközöket. Most egy lépcsőt min. szeretnék feljebb lépni. Egy ismerősöm árul egy régebbi MAN-t, hosszú tengelytávút, kevés kilométerrel. Felépítmény nélkül. Ezzel gondoltam el kezdeni, de van egy olyan érzésem, hogy ez így kevés.... Több éve vállalkozom, és szeretem a kihívásokat. Sok mindennel feladattal megbirkóztam már, mert mindig kérdeztem. Mi a véleményetek? Jó kezdésnek a kis MAN, 7 tonnás, vagy felejtős, és gondolkozzak nagyobb léptékkel ?
2013. márc. 25. 21:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Jó a 7 tonnás mert lehet vele előzni a pályán, de mennyi a teherbírása 3tonna? Nehéz lesz rá jó melót találni.
2013. márc. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Üdv!

Értem. Mely teherbírásra lehet legtöbb munkát leakasztani? Milyen felépítménnyel?

2013. márc. 26. 08:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Na jó annyira nem akarok beleugatni a dolgaidba, lehet a 7tonnásra is lenne neked jó munka, csak sok felől azt hallom ponyvás nyergesre elég könnyű munkát találni.
2013. márc. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves Sándor! Ezt én nem beleugatásnak tartom, hanem hasznos tanácsnak, amit én nagyon köszönök. Tapasztalatból beszélsz, és jó indulatból. Úgyhogy, ha bármi még eszedbe jut, szívesen várom. Jahh és Köszi, köszi!!!
2013. márc. 28. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!