Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1,5 év után szakítani akar a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1,5 év után szakítani akar a barátnőm, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy 24 éves srác vagyok, aki együtt volt 1,5 évig egy szép, aranyos 19 éves csajjal. Aztán kb jan 1,2 után éreztem hogy barátnőm hangja szomorúbb a telefonba, alig hív, pedig előtte napi 3-4-szer beszéltünk. péntekentként mindig ott aludtam nálla (tudom nem helyes, de ez van), volt hogy heti 2-3-szor is találkoztunk(nem sok de elég elfoglalt vagyok), hisz egy városban lakunk.

Ö azt mondja "szeretne kicsit független lenni", meg "kiélni magát", azaz egy buliban ha le akarnák smárolni akkor miattam vissza kéne utasítania. (De ö otthonülős típus ezért szerintem már nem fog nagyon bulizgatni :)


Rádióban pár hónapja mondta egy pszichológus nő (a szerelem 1,5 év után elhalványel, elmúlik ekkor sokan kétségbe esnek szétmennek, csak kevesen képesek túllépni azon hogy azt hiszik nem volt igaz az a 1,5 év közben meg csak másképp látják :D). FURA mi pont ennyi ideje vagyunk (voltunk) együtt.

Azt a tanácsot olvastam most 3-4 hétig kerüljem Őt (se telefon, se facebook, semmi) és ö jelentkezik kb 100%? és akkor kell megragadni az esélyt. (hát nem tudom) Az lenne igazából a kérdésem hogy ekkor hova hivjam ha nekem kell helyszínt választani? mozi? vagy nem? megpróbáljam 1. alkalommal megcsókolni, már ha lesz rá jó szituáció??

Várok minden építő jellegű hozzászólást :(

Üdv: Zsolt


2012. jan. 11. 07:28
 1/10 anonim ***** válasza:

19 éves. Ez is egyfajta "kapuzárási pánik", amit átél, és nem csak a változó korban van ilyen. Szerintem normális, hogy le akar lépni, de ne számíts rá, hogy visszajön. Fiatal még, messze a családalapítás, élni akar, te pedig nem voltál elég neki.

Hagyd menni, ha akar, akkor úgyis visszamegy hozzád.

2012. jan. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogy hanyadik kapcsolata vagy, mert ha első, akkor "természetes" hogy más pasikkal is megakarja nézni milyen, kipróbálni a szexet, stb...de ha csak kevés kapcsolata volt, már akkor is érezhet így.

Egyébként nem mindig múlik el a szerelem másfél év után, én több mint másfél éve vagyok a barátommal, és még mindig nagyon szeretem. De az előző kapcsolatomban is 2 év után is szerettem az akkor barátom. Pedig fiatal voltam, meg most is 19 vagyok. Szerintem inkább próbálj túllépni ezen a kapcsolaton, mert egyáltalán nem biztos, hogy fel fog keresni. Én se kerestem soha egyik exem se. Meg szerintem ha már volt valahol szakítás az már sose lesz ugyanolyan kapcsolat

2012. jan. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A "nálla" tényleg nem helyes. Helyesen: nála.


Keress mást! Vagyis örülj te is a szabadságodnak. Ha tényleg jól érzed magad, akkor ragadni fognak rád a lányok. Ha az ex meg vissza akar jönni, akkor szexre még jó lesz egy ideig. Ha találsz mást, akkor véglegesen dobhatod az exet.

2012. jan. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha olyan az eszébe jut, hogy másik pasi, akkor hagyd, hadd menjen. Előtte azonban qrd szét a nunáját, aztán töröld bele a farkad, és végül meztelenül egy 3,14csán rúgás kíséretében vágd ki az ajtón.
2012. jan. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én vagyok a 3. komolyabb kapcsolata az előző kettő inkább szar volt neki. MAI fejlemény együtt jöttük a vonaton igaz 2 megállót 1 barátnőjével volt, aztán kérdezte oda ülök-e mellé... tehát most kicsit patthelyzet

Kössz a helyesírási kijavítást, nem annyira az erősségem, inkább matek, fizika múszaki dolgok :D

qkkoló ez nem fog megtörténni, vallásos is vok, attól függetlenül hogy lefeküdtünk :)

2012. jan. 11. 14:33
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha a barátnőd is vallásos, akkor kezdjétek el komolyan venni a dolgot. Azaz: ne játsszatok a szerelemmel, testetekkel! Akárhogy is védekeztek, gyermek lehet belőle stb. Egy igazi férfi tud uralkodni szenvedélyein...

Ne alacsonyítsátok le élvezkedéssé a "teljes önátadás" jelét. Csak ha komoly és felelősségteljes a kapcsolat (= hűség a sírig), és nem függ az ingadozó érzelmektől, érzéki vágyaktól, akkor hozhat maradandó, teljes boldogságot az egyesülés.

2012. jan. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem annyira vallásos, kicsit egyházellenes X) de hisz Istenben. Most megpróbálok 3-4 hétig nem kommunikálni vele, addig lenyugszom meg ö is és talán el tudom hivni egy cukrászdába egy sütire vagy ilyesmi
2012. jan. 12. 11:03
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha hiszel Istenben akkor azt is tudod, hogy minden kapcsolat tőle függ, tehát ha szeretné, hogy együtt maradjatok az úgy is lesz. :)
2012. jan. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha még sem, akkor pedig nem őt szánta neked.. :)
2012. jan. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Múlt hétvégén ,,újraösszejöttünk", de igazából folytatjuk ahol tavaly év végén abbahagytuk :) Megpróbáljuk még jobbá tenni ezt a kapcsolatot és én is jobban beosztom az időm hogy jusson Ránk is. u.i. és meg lett minden vizsgám egész jól :D
2012. jan. 28. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!