Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak ha a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátom nem tudja a valódi korom? Többi lent

Figyelt kérdés

Elkezdtem online beszélgetni egy sráccal. Ő 24 én 18. Totál hülyeségből azt mondtam neki, hogy 20 vagyok. Nagyon bejött a srác a képei alapján, azután megismertem a személyiségét és totál megszerettem. Szinte napi szinten telefonon is beszéltünk. Találkoztunk és onnantól kezdve elkeztünk randizni.

Pár napja megkérdezte, hogy akarok e a barátnője lenni, én igent mondtam, mert szeretem. De most akkor nem tudom mit csináljak, hogy mondjam el, hogy nem vagyok 20 csak 18?? :( Az elején nem tudtam, hogy ilyen komoly lesz.



2018. jan. 27. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Várd ki a szülinapod. Lehet nem is emlékszik már mennyit mondtál. Ha meglepődik akkor bevallod :)
2018. jan. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mond el neki :)

Szerintem nem fog belőle nagy dolgot csinálni, elvégre nem 14 vagy , nemde ? :)

2018. jan. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Megpróbálom elmondani neki
2018. jan. 27. 14:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Tagadjál, és fogd rá, hogy rosszul emlékezik. Egy pasit mindenről meg lehet győzni. Könnyes szemmel esküdj meg, hogy te 18-at mondtál, csak ő a hülye. Ha nem dől be, akkor veszekedj is egy kicsit. Tanuld meg kezelni a párodat.
2018. jan. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A közösségi oldalak ha másra nem is, hazudozni megtanítják az embert. Életemben nem gondoltam hogy hazudni kéne a koromról bárkinek is, és nem azért, mert jaj mi lesz,ha kiderül, hanem mert alap. Úgy tűnik,hogy semmi se probléma, csak jó magyarázat legyen hozzá, sőt, vádoljuk meg a másikat, hogy ő értette rosszul.... Pffff.
2019. ápr. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!