Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose lesz már barátom?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy eléggé kétségbe estem:/

Jó tudom,hogy előttem az élet de már nem igazán élvezem egyedül.

18 éves vagyok és még sose volt barátom max 1-2 fiúval csókolóztam de semmi több soha.

Szerintem már benne vagyok abban a korban,hogy ezeknél több legyen,hogy legyen egy barátom és szeressük egymást.

Nem értem miért nincs barátom:/ Eljárok bulizni,ismerkedem is és kezdeményezek is ha kell de soha semmi nem jön össze. A fiú barátaim szerint (sok van) jó csaj is vagyok és teljesen más mint a többi lány mert szerintük nagyon jó barátnője lennék bármelyik fiúnak. A lány barátaim szerint is szép vagyok én se tartom magam rondának de mégse jön össze soha.

Nem vagyok válogatós mert nekem mind egy hogy vékony vagy mackós vagy magas vagy alacsony vagy szemüveges vagy nem csak

szeressen és legyen jófej. Vicces vagyok és nem buta,bármilyen témába bele tudok szállni és nem vagyok hallgatag de mégse kellek senkinek:/

Mit tegyek?

18/L



2018. jan. 27. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Az élet nem mindig egyszerű. Attól, mert sok tulajdonságod megfelelő még nem biztos, hogy lesz valakid. Én 22 vagyok de eddig csak egy barátnőm van, pedig vicces, okos pasinak tartanak és még állítólag ronda se vagyok. Ez sajna ilyen, majd jön valaki. Ha meg nem, akkor sincs mit tenni.
2018. jan. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Egy kép tényleg sokat segítene a helyzet megértésében. Azokkal a srácokkal, akikkel csókoloztál, miért nem alakult ki komolyabb dolog?
2018. jan. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Írj rám pl. :DD
2018. jan. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A képtől sokkal előrébb nem lesztek, ha nagyon akartok látni egy szexi csajt, gyorsabb ha a googlet használjátok.


Ami a kérdést illeti biztos lesz barátod, és megtalálod az igazit, akivel szeretni fogjátok egymást :) Állítólag segít ha nem görcsölsz rá, és nem keresel állandóan párt magadnak, és egyszer majd csak jön magától. Én is ezt tudom csak tanácsolni, kapcsolódj ki egy picit, ne ezzel foglalkozz, kösd le magad mással, aztán egyszer csak összefutsz valakivel, aki többet is szeretne tőled :)

De ne gondold azt, hogy senkinek nem kellesz, mert ez nem igaz, szimplán nem találtad még meg a hozzád illő embert / embereket.


Mondjuk szerintem buliban pont nem fogsz tartós párkapcsolatot találni vagy kialakítani, de javítsatok ki ha nem így van :D

Ne stresszelj ezen, ahogy írtad, van még időd bőven. Azzal sem jársz jobban egyébként ha gyorsan összejössz valakivel mert már szeretnéd hogy legyen barátod, aztán összetöri a szíved és ott maradsz egyedül a szerelmi bánatodban...

2018. jan. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Összetenném a 2 kezem ha ilyen lányt találnék. Szívesen néznék rólad egy képet. Írj üzit kérlek. 21/F
2018. jan. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%

Üdv a klubban. Normális lányokra kevesebb srác hajt. Nekem is csak egy barátom volt (plátói), majd egy srác velem akarta megbosszulni, hogy megcsalta a barátnője, azt visszautasítottam. Aztán 19 voltam, amikor jött az a srác, aki a férjem lett. Ma tudom, hogy ezzel nagyon szerencsés voltam.

Kitartás! Lehet, hogy éveket kell várni, erre készülj fel. De megéri.

2018. jan. 28. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Lány vagy, ne aggódj! Előbb-utóbb odamegy majd hozzád valaki. ;)
2018. jan. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!