Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem járok bulizni, nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem járok bulizni, nem fogok tudni ismerkedni? 17L

Figyelt kérdés
Mindig nyaggatnak, hogy menjek el bulizni, meg hogy egy csomo emberek bemutatnak, es igy sosem lesz baratom. De en nekem ehhez semmi kedvem :D

2018. jan. 28. 18:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17 évesen nincs kedved inni és bulizni? Ez érdekes. Amúgy nem csak buliba lehet ismerkedni, meg akit buliba szedsz fel, az olyan is lesz nagy részük csak alkalmi kapcsolatot keres ott.
2018. jan. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha sehova sem jársz és nem teszel érte akkor nem lesz senkid.
2018. jan. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én se szeretek bulikba járni meg inni, és nincs senkim. De szerintem nem csak bulikban tudsz találni kapcsolatot.


19F

2018. jan. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ugyanez a bajom nekem is :(
2018. jan. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Nekem is ez a gondom. Minden ismerősöm csak inni jár, részegen pedig ugye nem olyan ajánlott ismerkedni.

Az a baj, hogy nem nagyon van tippem, hogy a velem egykorú "nem ivós" lányok merre, hova szoktak eljárni. Hol lehet titeket megtalálni, ha nem otthon vagytok?


17/F

2018. jan. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én kérdező, például tervezek odamenni valakihez, a buszmegállóba, félek nem látom többet, de nem adok fel semmit, hanem, akár te, lányként is kezdeményezhetsz, egy szimpatikus fiúnál. 16/F Írj privátot kérdező, ha kell valami. És még valami, biztos lessz valakid.
2018. jan. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Fiúknak könnyebb, de lányok buli nélkül hogyan ismerkedjenek?
2018. jan. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem csak buliba lehet ismerkedni. Ott vannak az ismerősök ismerősei, suli, munka, hobbiból kifolyólag stb...
2018. jan. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hozzád hasonlóan én sem szeretnék bulikba járni, sőt még soha életemben nem is voltam. Igazából akárhol lehetne, különféle szakkörökön, sportegyesületben, nem tudom jársz-e ilyen helyre. Vagyha végképp nincs kedvem semmi ilyesmihez, akkor szerintem marad az internet. 17/L
2018. jan. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
*kedved
2018. jan. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!