Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valami szükség?

Figyelt kérdés

Nehéz eldöntenem hogy miért ismerkedek lányokkal,hogy egyszerűen csak 'lekössem' magam és 'ne unatkozzak' szinten,vagy huzamosabb idő után már egy kapocs miatt.

Nincs avval gondom hogy hol ismerkedjek és hasonlók,de még is mikor érzem hogy egy egész jó esély van előttem konkrétan akkor van hogy nem érzem a szükséget.

Szinte sose voltam szerelmes,már persze jelentsen bármit is ez a szó.

Mintha mindig is csak a szükség hajtott volna,a szükségből adódóan könnyen képes vagyok beleélni magam az adott lány helyzetébe,ha kell érzelmeket 'megjátszani'.

Ugyanakkor jó lenne egyszer egy valódi lelki-társat és nem csak egy szükség-társat találni.



2018. jan. 31. 19:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Magadban keresd a megoldás papa .
2018. jan. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!