Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdekel egy lány, de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekel egy lány, de nem tudom hogyan szólítsam meg. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Pár hete észrevettem hogy egy vonaton és buszon utazók egy nagyon csinos lánnyal, aki másik iskolába jár mint én. Elhatároztam hogy meg fogom szólítani, de nem tudom hogyan kéne. Ha rögtön azzal kezdem hogy milyen csinos az jó lenne, vagy inkább körítéssel kezdjem, esetleg mondjam ki hogy tetszik. Nem tudom hogy túl sok lenne-e neki, vagy túl rámenősnek tűnnék-e. Úgyhogy főleg lányok válaszát várom, hogy milyen megszólításnak örülnek legjobban, és hogy mikor kérdezzem meg hogy a legjobb esélyeim legyenek.(Vonaton üljek vele szembe és egyszercsak mondjam el / miközben szállunk le a vonatról?)


A kinézetem nem hiszem hogy gond:Nincsen bababőröm, de nem vagyok tele ragyákkal. 178 cm 71 kg, (nincs pocakom).

A normális válaszokat előre is köszönöm!

16/F



2018. febr. 1. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

17 f bocsi

tavaly mik 16 voltam és 71 kg, és 2 cm vel kevesebb :D ua volt a helyzetem, legyél kedves keresd az alkalmat arra h kedves legyél, és ugy már sokkal könnyebb lesz, és amúgy fogalmam nincs h mit mondj neki, tudok poénokat stb. de ez olyan dolog h pl haverom mondta nekem h mondjam: te is ezen a buszon utazol? és igen rajta nevetne, engem hülyének nézne, nem mondtam nyugi :D

am igen valamit találj ki ami te vagy, te, más tanácsával se rossz, de húzós h ha nem ua. a stílusotok :D


sok sikert :D

2018. febr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hívd el kávézni :) én nem tudom mit reagálnék másra pl hogy tetszem egy srácnak

de ez a kávézás már bejött egy párszor srácoknak velem szembe :d

2018. febr. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszia válaszokat, ment a zöld kéz, valaki még esetleg hogy hol szólítdam meg?
2018. febr. 1. 20:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Huzogasd a szemoldokod és kérdezd meg h "Na, fajfenntartás?"
2018. febr. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az jó ötlet, ha leülsz vele szembe... Aztán csak add magadat! Arra figyelj, hogy ha vannak ott vele, akkor az lehet, hogy neki kellemetlen lesz. Szóval olyankor, amikor egyedül van...
2018. febr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, majd megpróbálom.
2018. febr. 2. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!