Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mai fiúk, nektek milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai fiúk, nektek milyen lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
Külsőre -belsőre?

2018. febr. 1. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Mai vagyok. Esztétikailag legyen adekvát, belsőre pedig megértő, jó humorú, aranyos, stb.
2018. febr. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
13%

Itt a "mai" szó alatt a tömegre gondolsz, vagy inkább az egyéniségekre? (ez utóbbi nagyon ritka)

Ha tömeg: nem értek hozzá

Ha egyéniség: ez az embertől függ. Nekem a legfontosabb belsőre a hűség. Jó lenne, ha a lány nem egy napot akar velem lenni, hanem hosszútávon mellettem maradni. A kölcsönös tisztelet sem maradhat ki. Aztán nekem nagyon tetszik, ha sajátos, "ostoba" humora van (persze, csak poénból, de tud értelmes is lenni, ha kell.) Külsőre: ne legyen elhízott, vagy ha mégis, akkor akarjon ezen változtatni. NEKEM a legfontosabb a kék/zöld (nem barna) szem. Aztán, jó ha a vállánál tovább ér a haja. Egy minimális smink jól jöhet, de inkább csak természetes legyen. Nekem nem számít a mellének mérete. Az egyetlen dolog, ami számít az az, hogy kihez van hozzánőve.

2018. febr. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
nekem Pistike.
2018. febr. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyéniségek, külsőre és belsőre is.
2018. febr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%

hát fontos hogy ne legyen dagi és jól tudja rázni a suneloját:D

Belsóre hogy tudjon pár mondatot hozzákötni a beszélgetéshez, mert annyi sötét csaj van h beszarsz:)

2018. febr. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem árt ha nagy a mell és a hátsó.
2018. febr. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na, kapsz egy őszinte választ is: legyen karcsú, széles csípő se árt, kerek fenék, plusz nagy mell. Nincs akinek ez nem jön be.

No de hát a lányok 90%-a nem ilyen, nem kell aggódni.

2018. febr. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!