Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 15-16 éves lányok, ha egy 25+...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-16 éves lányok, ha egy 25+ férfi udvarolna nektek?

Figyelt kérdés
És ismernétek annyira és tudnátok, hogy nem csak kihasználni akar ti hogyan viszonyulnátok a dologhoz ?

2018. febr. 4. 13:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
64%

23 vagyok,

Ha egy 14-16 èvest macerálnál...

Ha az a szomszéd kiscsaj lenne , kib.asználak a másodikról :)

És imádkoznèk, hogy eltűnj mire leèrek :)

2018. febr. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
100%
Megmondanám hogy túl fiatal vagyok hozzá. 15/L
2018. febr. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Juuuujjj, mielőtt megölnél bárkit én vagyok a lány :)


Nagyon kedves sokat bókol figyelmes. Úgy érzem a korosztályom nem képes erre és nem akarok taplókkal járni. Azért tettem fel a kérdést mert félek, hogy meghurcolnák őt miattam úgy mint pl. a "kedves" #1-es

2018. febr. 4. 14:02
 4/23 anonim ***** válasza:
82%
Hát elgondolkodnék hogy mi baj van vele, mert nem normális ha egy 25 éves felnőtt egy 15 éves gyerekre izgul.
2018. febr. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
73%
Nem egészséges, ha egy 25+ éves férfi kapcsolatot akar egy 15 éves kislánytól. Ha a saját korosztályával ennyire nem tud mit kezdeni, akkor valószínűleg nem komplett. Bocs.
2018. febr. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Látjátok ? Pont ez az amiről beszélek...


Anyukám és apukám között 13 év van. Szerintem soha senki nem tartotta apát betegnek, de ez a szenny korosztály amiben élek. A legelőítéletesebb mind közül.


Iphoneod van ? Akkor biztos a gazdag szüleidtől kaptad és el vagy kényeztetve, véletlenül sem a diákmunkából sikerült összegyüjtögetni rá. Nincs iphoneod ? Akkor egy szánalmas csóró vagy.


5 velem egykorú sráccal randiztam egytől egyig mindenki csak szexelni akar velem. A társalgás 4. mondatára már a szex a téma, nem értik meg ha van valami gondolom és még csak nem is figyelmesek, de tényleg 0.


Akkor most az a helyes, ha összefekszek a velem egykorúakkal minthogy egy olyannal legyek aki szeret és megért ?


Mindezt azért mert ti ismeretlenül megbélyegeztek egy embert akiről azt sem tudjátok, hogy milyen ?


Ezek a hozzászólások csak elkesíretenek mert csak megmutatják milyen undorító emberek közül válogathatok, hogy ne ítéljenek el.

2018. febr. 4. 14:20
 7/23 anonim ***** válasza:
ne fújd fel az egészet. Megeshet, hogy nagy a korkülömbség, de álatlában az ilyen fiúk (akármit is csinálnak) az ilyen korban egy krumplit is megdugnának... az meg más dolog, hogy milyen tahó emberek vannak, hogy pls telefon alapján itélnek (ez amúgy nevetséges). Nekem van több rendes cigány ismerősöm/barátom, mégis, ha valaki a cigányokat emlegeti, akkor koszos zsiványok jutnak eszembe
2018. febr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
68%
Egyetértek az előttem szólókkal. Biztos nem komplett az a férfi. Ha a saját korosztályában nem talál senkit akkor elkéne gondolkodni ma a baj és nem a tini lányokhoz fordulni vigaszért.
2018. febr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Segítettek dönteni :)


Látszik a szerelem érzését közelről sem ismeritek. Miért lehetetlen, hogy egy akárhány éves ember megismert egy akárhány éves másik embert és ennyire megkedvelte ?


Ettől függetlenül lehet érvényesülne a saját korosztályában, de ez így alakult. Alig várom, hogy ne kelljen hozzá sem szóljak a korosztályomhoz :)


Biztos nagyon szomorú életetek lehet, ha mindenhez ilyen lelkesen álltok hozzá

2018. febr. 4. 14:38
 10/23 anonim ***** válasza:
67%
Miért lenne szomorú életünk? Mert nem vesznek körül pedofilok? Rendben, gyere össze egy majdnem apád korú emberrel, hajrá:-) Ha neked ez örömet okoz picilány.
2018. febr. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!