Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túl nagy a korkülönbség?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy a korkülönbség?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok.2 hónap múlva 20.Egy 15 éves lány túl fiatal lenne hozzám?Amúgy ismerek olyat,hogy 15 éves lánynak 20-on éves palija van,aki már rég dolgozik.De a gimis osztályomban még 9.-ben az osztálytársnőmnek is valami 23 éves traktoros fiúja volt.De szerintem ez már gáz.Amúgy totális csőd vagyok a csajozás terén.Nemhogy barátnőm,de lány barátaim sincsenek és évek óta lánnyal sem beszéltem.Legfeljebb ha véletlen hozzámszólt valamelyik az osztàlyban

2017. okt. 21. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha tisztában vagytok egymás igényeivel, és eltudjátok fogadni, hogy más élet szakaszban vagytok akkor szerintem akár még jól is elsülhet. De szerintem ez inkább neked nehezebb, mert őt még lehet hogy mondjuk nem engedik el a szülei otthonról mindig, stb.. :)
2017. okt. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

"De szerintem ez már gáz" -akkor mi a kérdés, haver?


Csak azért ne legyél valakivel, hogy legyél valakivel, mert lehet, hogy akkor fogod elszalasztani azt, akit igazán szeretnél. Ne erőltesd feleslegesen a dolgot, ha szerinted nem oké.

Egyébként a korkülönbség nem sok, de ebben a korosztályban számomra kicsit fura, de a mai fiatalok között lehet elfogadott, passz. De ne a társadalmi ""normák"" szerint létezz.


22n

2017. okt. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Amúgy totális csőd vagyok a csajozás terén.Nemhogy barátnőm,de lány barátaim sincsenek és évek óta lánnyal sem beszéltem"


Haver, égés lesz. A 15 éves ki fog nevetni és paff.

2017. okt. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De amire mondtam,hogy gáz,ott még nagyobb volt a korkülönbség.Ott a 15 éves csaj mellé 21-23 éves pasi volt kb.Nem azt mondtam,hogy csak azért,hogy legyek valakivel,nekem tetszik.

#3 akkor soha nem is lehet barátnőm,csak mert eddig nem sikerült?

2017. okt. 21. 15:16
 5/6 anonim ***** válasza:
#4: Nem mondtam sosem lesz, csak azt hogy magadnak fogsz ártani ha elutasít. Inkább barátkozz előbb, vagy csak úgy kezdeményezz. Legyen meg a bizalom.
2017. okt. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én 15 éves lány voltam amikor a 21 éves barátommal járni kezdtünk. Eléggé "felnőtt" voltam mindig is. Már 4 éve vagyunk együtt kapcsolatban szóval szerintem ez még bele fér :) de persze nem akkor lettem 15 hanem kb 3 hét kellett már a 16hoz. Nagyon boldogak vagyunk szóval szerintem a kor ne zavarjon, nem kell hogy rögtön az első évben pl lefeküdjetek :D. szerintem pl egy 16-28 már sok de a te eseted még nem :)
2017. okt. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!