Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi tévő legyek? Szerintetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Egy éve a barátommal szakítottunk és utánna elkezdtem írni egy sráccal akivel pár hétig írtunk, de nem tudtunk találkozni mivel én nem voltam hajalndó elmenni utánna és aztán nem is írtunk egyáltalán. Utánna márciusban megint elkedztünk írkodni de akkor sem jött össze a találkozó mivel egyikünk se volt hajlandó menni egymáshoz..hiába nem találkoztunk így íráson keresztül is megfogott és ilyen soha nem volt nagyon nehéz volt elfelejteni.. aztán úgy feledésbe merült a neve majd oktoberbe csak a semmiből eszembe jutott hogy mi lehet vele de akkor nekem volt barátom de én bejelöltem ezt a srácot facebookon (eddig instagrammon irtunk) és rám írt elkezdtünk rendszeresen írni úgy volt hogy találkozunk de a barátom ezt a tervet keresztbe húzta de a srác aranyos volt mert megértette, de viszont tudta hogy mennyire egy köcsög a barátom. Aztán szakítottam a barátommal de még azután se találkoztunk hiszen mondta hogy mikor lesz autóvizsgája és hogy majd azután ő eljön hozzám ez volt a terv (46kmre lakik tőlem) aztán szilveszter éjszaka először beszéltünk telefonon éjjel bár nem volt hosszú idő de az a par perc ameddig beszéltünk maga volt a csoda. és miután meglett a jogsija kérdezte tőlem hogy nem-e megyek el hozzá.. mert hogy sok lenne az ha ő jönne el értem és együtt mennék akárhova de ő engem haza hoz bármikor csak mondom és jövünk. nagyon sokat gondolkodtam rajta hogy menjek-e vagy se de megtettem egy év után elmentem hozzá és életem legjobb döntése volt. Nagyon aranyos volt egész este aztán többször is találkoztunk amig bekövetkezett az a este amikor elmentem hozzá és jöttünk haza és jött két haverja is hogy ne kelljen haza felé maga autóznia miután ki tettetek mondtam neki hogy irjon ha haza ér de nem írt ez volt pénteken, szombaton egész nap nem írtunk,majd vasárnap irtam neki hogy mi van vele miért nem ír és mondja hogy ez nem fog műkődni szerinte.. aztán írtunk regényeket, azon a héten befeküdtem korházba oda ahol ő lakik bejött hozzám nagyon normális volt mintha mi se történt volna.. hétvégén találkoztunk is volna de elkellett mennie, kérdeztem nem e jön el vasárnap hozzánk és akkor megint kezdte hogy nem fog működni ez mer ott az munkája,iskola is neki meg nekem is és hogy nem tudja milyen időközönként látnánk egymást de meglehetne oldani hisz közvetlen járatom megy hozzá, meghogy az idő alatt amit elutazunk találunk mást magunknak. aztán egyik nap írtam neki hogy miujság es akkor mondja menjunk ki mikor elérkezett a pénteki nap irja hogy inkabb hagyjuk ezt es írtam neki legalább menjünk ki és beszéljük meg személyesen ne interneten.. de ő nem írt, aztán válaszoltam instán egy storyjára arra se írt vissza.. viszont a héten megyek megint oda korházba ahol ő lakik és nem tudom megkérdezzem tőle hát ha be jön? szerintetek? Mit csináljak? én nem akarom őt újra elveszteni ígyis egy évig hol volt hol nem most mindezek után mégnehezebb az egész.. adjatok tanátsot légyszi :(

2018. febr. 5. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Az ilyen szöveg tipikusan az a szöveg amikor kiszeret belőled/már van másik barátnője.

A hétvégén lehet csak berugott vagy én is szeretek 1-2 napig úgy lenni hogy mindenki békén hagy a vagy csak lusta és már nem érdekled őt.

Szerintem dobd el mint egy vega szendvicset és keress más fiút van bőven.

(16F)

2018. febr. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Konkrétan te fülig bele vagy zúgva a srácba, de a csávó meg tojik a fejedre..

Ne erőszakoskodj, ha nem akar úgysem lesz veled, maximum saját magadat rángatod egyre lejjebb és lejjebb..

Tudom, hogy fáj, de ez egy plátói szerelem..keress egy olyan fiút, aki megérdemel téged

Írásod alapján fiatal vagy.. fáj fáj, de hidd el sokkal jobb lesz egy hozzád illő fiúval együtt lenni majd

2018. febr. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De értitek ő jött azzal az egésszel hogy próbáljuk meg meg hogy ez Meg oldható hisz 40-30 perc nem a világ vége és csak úgy egyik napról a másikra.. És tudom hogy nem vagyok szerelmes bele csak az a egy év amin végig mentünk nem birom elfogadni hogy csak így vége 😊
2018. febr. 6. 06:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet hogy úgy gondolod nem vagy szerelmes, legyen te tudod.Az biztos hogy te jobban ragaszkodsz hozzá mint viszont ami egy fiu számára lehet egy picit ijesztő is. Az lenne a legtisztább ha nem is személyesen beszélnétek meg esetleg telón mondjuk azt jó lenne tudni hány évesek vagytok az sok mindenre adhatna magyarázatot

Ui: jártam hasonló cipőben ezért ismerem a srác szemöszgét

2018. febr. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!