Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ez ellen? L

Figyelt kérdés
Hogyha egy fiúval beszélek, ismerkedek kezdetben mindig olyan kedves, de később csak úgy ott hagynak és többnyire nagyon megbántanak, az oké, hogy nem jövök be neki, ezt tényleg meg is értem, de azért ezt lehetne normálisan is közölni, nem kéne ilyen bunkónak lenniük, vagy minden fiú ilyen?
2018. febr. 6. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet kifogtad a rossz példát. Én pl ha nem tetszik ugyan úgy kezelem, habár még nem volt olyan lány akinek tetszettem volna :D Ha normális az adott fiú akkor normálisan kezeli le az adott szituációt.
2018. febr. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 October15 ***** válasza:

Egy konkrét példát esetleg?

Amúgy mégis hány éves vagy, hogy ennyire muszáj aktívan pasizni akkor is ha momentán nincs senki aki úgy isten igazából érdekelne? Mármint ez még mindig a "tini párkapcsolatok" téma, nem látom indokoltnak tizen x évesen az aktív párkeresést. :D


25F

2018. febr. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!