Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehetnék az önbizalom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék az önbizalom hiányom ellen?

Figyelt kérdés
Próbálnék ismerkedni is, és ha neten látok meg egy szép lányt, bejelölöm és megnézem az oldalát, hogy mégis miket szeret. De mindig úgy jövök ki ebből, hogy mondjuk gazdagabb, akkor nem jó, mert én nem tudnék neki sokat nyújtani. Ha szereti a különleges ételeket, olyanokat sem tudnék csinálni neki. Egyszerűen kevésnek érzem magamat a lányokhoz... Még nem volt párkapcsolatom, de nem hiszem, hogy egy hamar lenne... 20/f

2016. aug. 18. 00:15
 1/4 anonim válasza:
Nagyon bizalom hiányos vagy! De hidd el, ez nem nagy dolog. Nálam is volt ilyen. Lány vagyok és mindig is lenéztem magam. Hánytattam magam stb mire sikerült elfogadni magam. Én mindig azt mondogattam, hogy ők is csak emberek és nem akarok senkinek megfelelni csak magamnak. Hamarosan lett önbizalmam és most boldog párkapcsolatban élek 4 hónapja. Szóval fel a fejjel😊
2016. aug. 18. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem lévővel bérelj k@rvát
2016. aug. 18. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

kezdj el olvasni, és edzeni. Egyhamar meg fog változni a látásmódod, annyi értéket fel fogsz fedezni magadban, amik alapjáraton most is benned vannak, csak nem azokra focusálsz. Meg a negatívumokat is fel fogod tudni ismerni magadban, és le fogod tudni őket zárni. Azzal hogy elfogadod őket.:D Mert ezek vannak mindenkiben, kivétel nélkül. A lényeg hogy hogyan állnak hozzá. Illetve nem tudom, hogy van-e hobbid, de csináld komolyan, legyél jó benne, az is ad önbizalmat. Érj el dolgokat, azok fogják azt az érzetet adni, hogy ezt is elértem, azt is elértem, akkor erre is meg arra is képes vagyok..:D


20/f

2016. aug. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Oltozz fel ugy, hogy azt mondd magadra, hogy ez igen, vegyel fel egy inget. Borotvalkozz meg, lodd be a hajad. Ha, ez se dobja meg a magabiztossagod, akkor menj el mondjuk kondizni. Ott, ha szenvedsz az edzeseken, hajtod magad, kitarto vagy. Akkor azt fogod erezni magadon, hogy jobb vagy a tobbi fiunal, mert te tobbet teszel erte hogy jol nezz ki. Kommunikacion meg a lazasagln sokat segit, ha youtubeon nezel ilyen random pick up videokat.
2016. aug. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!