Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek baj, ha egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj, ha egy lány kicsit távolságtartóbb a fiúkkal?

Figyelt kérdés
Nyilván, ha valakit már ismerek az teljesen más. A legtöbb barátnőm, az idegen fiúkkal is rögtön leáll flörtölni, viccelődni. Én is el tudok beszélgetni velük, de nem vagyok azonnal közvetlen. Így a fiúk jobban visszanyomulnak azokra akik rájuk nyomultak. Volt olyan fiú, akinél azt éreztem, higy emiatt vesztette el az érdeklődését. Szerintetek ez ekkora probléma?

2018. febr. 13. 21:51
 1/4 Mádár0218 ***** válasza:
100%

Szerintem nem probléma, nekem jobban bejön egy ilyen lány mint aki egyből jön.

Csak az a probléma hogy a legtöbb távolság tartó lány nagyon nagyon távolságtartó és sok munkával is nehéz közel kerülnöm. És így úgy ahogy írtad elvesztem én is az érdeklődést de ha látod esélyt rá én megpróbálom.


Nem hinném hogy ez probléma, mert így nem engedsz közel magadhoz nagy gyökereket :)

2018. febr. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elsőnek írnám, hogy én is távolságtartó vagyok a fiúkkal szemben, de ha ismerkedni próbálnak az nagyon jól esik, csak nem mutatom ki felé olyan intenzíven. Lehet, hogy azt gondolják, hogy nem érdekelnek, de ez nem igaz, csak lassan nyílok meg nekik.:)

A kérdésre a válaszodat nem tudom, én is így vagyok vele.

2018. febr. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább legyen egy lány nehezebben megközelíthető az én számomra is... minthogy aztán azt lessem, kikkel mászik még össze rajtam kívül.
2018. febr. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mádár0218 ***** válasza:
#2 lehet rosszul fogalmaztam, mert úgy gondoltam, hogy a legtöbb akikkel találkztam nagyon nagyon zárkózott és esély nincs rá hogy észre vegyem hogy mit gondol. :)
2018. febr. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!