Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Velem van a probléma? :/ (16/F)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

RadonKnight kérdése:

Velem van a probléma? :/ (16/F)

Figyelt kérdés
Az eddigi kapcsolataim mindig balul sültek el, igyekeztem mindent megtenni, azért, hogy minden tökéletes legyen, de egy idő után mindig szakítottak.. Velem lehet a baj? :/

2018. febr. 14. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pont ezt akartad megtapasztalni, vagy közülük pl sokakkal lehetett előző élet beli karmát, és így tudtátok megoldani, hogy mindenkivel tanulhassatok egymástól; lehet az is amúgy, hogy van valami rossz tulajdonságod, de lehet az is, hogy mind más okból szakítottak; pl egyik beleszeretett másikba, másik megunt már és kalandokra vágyott élni akart még nem akart melletted lehorgonyozni, vagy mégsem látta benned gyermekei apját; kiszeretett belőled és mégis inkább elengedett. Vagy pl lehet, hogy te is elhagytál mindenkit és akkor ők nem értették, néztek értetlenül, és ezért most téged hagynak el, vagy mit tudom én; lehet, hogy pl olyan is volt, hogy valaki megcsalt téged, és azért inkább szakított gyorsan, mert nem maradt hűséges, és hogy megszüntesse, felszámolja a lelkiismeretfurdalást. Nem feltétlenül veled van amúgy a probléma. Ja amúgy az is lehet, hogy idő közben pl rájöttek, hogy esetleg pl nem érettek még párkapcsolatra, és téves ötlet volt így bárkivel összejönni, ők esetleg nem is bírják ezt az összetartozást, hogy "összefüggenek" valakivel, és akkor más nincs (is), csak ők vannak ketten egymásnak. Szóval lehet, hogy ő ezt még nem is érti, nem bírta értelmezni. Vagy büdös a lábad, vagy rendetlen vagy vagy; vagy nem tudom. Lehet, hogy megnyíltál nekik jobban, és rájöttek, hogy pl túl lelkizős vagy hozzájuk, nekik pl valami vagányabb, határozottabb kéne, vagy pl esetleg túl határozott és magadtól elszállt voltál; fogalmam sincsen. Amúgy lehet, hogy csak tényleg jobban megismert, és nem egyezik annyira a világképetek pl, és már ezért, emiatt nem bírja veled elképzelni hosszú távon, és ez pl neked nem feltétlenül hibád; hogyha máshogy gondolkodsz, más a felfogásod, mint amire ők eredetileg számítottak, vagy valami. Szóval ne aggódj, lehet, hogy csak még nem találtad meg az igazit; de többen is belédszerettek, elvileg, szóval elviekben van esélyed ténylegesen, szóval ne aggódj. Várakozz, vagy légy kitartó és keress tovább.
2018. febr. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

*Vagy nem is kell várakozni, lehet, hogy majd csak beleesik valaki az életedbe

Vagy esetleg túl sokat akartál beletenni, és látták pl rajtad , hogy túlgörcsölted a dolgot, vagy esetleg túl romantikus, csöpögősen "nyálas" voltál. Van, aki ezeket sem bírja. Amúgy nekem fogalmam sincs, de valszeg találni fogsz még valakit, nem is feltétlenül kell keresni, lehet, hogy majd szimplán belédbotlik:)

2018. febr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, lehet túlgörcsöltem,nemtudom mindenesetre ha karmáról van szó, akkor egy brutális ugandai diktátor lehettem xD
2018. febr. 15. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!