Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok szerintetek honnantól...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek honnantól kezd idegesítő lenni? Többi lent

Figyelt kérdés
Van egy lány aki bejön nekem de ő neki a legjobb barátom jön be ezért nem is kezdeményezek vagy beszélgetek vele és hogy mi a problémám? 192 cm vagyok a lány pedig 158 környéként. Az lenne a kérdésem hogy nektek lányoknak mekkora az a magasság ami már nem jön szóba? 16F

2018. jan. 24. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
A magasság független ettől szerintem ha szereted de hogy a kérdésre válaszolják én is 158cm vagyok és kicsit zavarna a nagy magasság különbség nekem már a 180 cm is egy felhőkarcoló:)
2018. jan. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem teljesen mindegy hogy milyen magas a fiú. Én 150 vagyok szóval alacsonyabb sráccal valószínűleg nem lesz dolgom de ha lenne nem érdekelne hogy alacsonyabb. Vagy bejön vagy nem. Nem a magasság fogja eldönteni. És felső határ sincsen. De egyébként a lányoknak általában bejönnek a magas fiúk :)

17/l

2018. jan. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt én értem hogy a magas fiuk bejönnek a lányoknak de hát az ekkora is? :DDDD
2018. jan. 24. 20:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem bejönnek a magas fiúk. Talán 190-200cm a felső határ de ha szeretek egy fiút nem a magassága érdekel.

15/l (166,5cm)

2018. jan. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ketri ***** válasza:
Szia. Az exem 196volt én 168. És nagyon tetszett. Mondjuk nákunk pont az az "aranyos" kategória volt.
2018. jan. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én barátom 197cm, míg én 160 vagyok:D Kicsit furi volt az elején a különbség, mivel még sose találkoztam ilyen magas sráccal. Most is megesik, hogy fáj a nyakam, de egyáltalán nem zavar. Nagyon szeretjük egymást + jó érzés egy magas fiú mellett lenni, ad egyfajta biztonságérzetet. Na szóval szerintem nem számít ki mekkora, nincs limit.

18l (másfél éve vagyunk együtt ha ez fontos:D)

2018. jan. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hidd el, ha nem jössz be neki, az nem a magasságod miatt van.
2018. júl. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!