Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ismerkedés terén...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ismerkedés terén melyik a jobb? Ha ti kezdeményeztek, vagy a srác? Ha a srác, akkor, hogy képzelnétek el? Mit kéne mondania stb.17/f

Figyelt kérdés

#ismerkedés #lány #tini #kezdeményezés fiu
2018. febr. 18. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem mindenképpen a fiúnak kell kezdeményezzen. Lehet, hogy régimódinak tűnök ezzel, de szerintem úgy illik, hogy a fiú lép először. Persze a lány is küldhet felé jeleket, de az más.

Én igazából nem képzeltem el, mert szerintem a spontán dolgok a legjobb és legemlékezetesebb emlékek, szóval ebben nem tudok segíteni, csak légy önmagad:)

2018. febr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
42%

Őszintén szólva szerintem a srácnak kell. Sose fogom elfelejteni, mikor külön volt ofőórája a lányoknak és a fiúknak, és az ofővel lehetett üzenni a másik nemnek. Ezen alakommal a fiúk nekünk azt üzenték, hogy hagyjuk őket kezdeményezni, ne mi csináljuk. Meglepődtünk, mert úgy tűnt, ők nem is akarnak kezdeményezni, de azt sem akarják, hogy mi kezdjük. Azt is mondták, hogy bántja az önérzetüket, ha a lány nyit kaput. Szerintem egy lánynak is jobb, ha a fiú kezdeményez. (Legalábbis nekem jobban esne.)

És hogy hogyan? Hm... Jó kérdés. Pontosan nem tudnám megmondani, de mindenképp személyesen és mondd ki egyenesen, hogy a lánynak ne legyenek kételyei.

2018. febr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
90%
A fiúnak. Tapasztalatom szerint az a legjobb,ha poénkodsz/haverkodsz, aztán mikor már kicsit jóba vagytok akkor elhívod randizni. Ha az utcán látsz meg valakit akkor meg csak simánegkérdezed,hogy meghívhatod-e valamire?
2018. febr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!