Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dundus1000 kérdése:

Hogy kell csajozni? 17/f

Figyelt kérdés
Általában humorosan, kedvesen közeledek, hozzájuk de úgy néz ki nem ez a jó, mert sorra offolnak...
2018. febr. 20. 19:00
 1/4 Roflkopter ***** válasza:
Ne legyél ronda
2018. febr. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ugyanebben a problémában vagyok :D. Nekem azt mondják, hogy menjek bulizni és ott majd összejön valami, de az nem az én stílusom, engem sem kevésszer utasítottak már el. Én eldöntöttem, hogy majd egyetemen próbálkozok késöbb. De szerintem, jó ha így közeledsz, mert a kedves "én"-edet mutatod, amit ha a lányok nem értékelnek, akkor az az ő bajuk. Továbbis sok szerencsét :D 17/f
2018. febr. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A lány "kiválasztásán" van a hangsúly. Nem mindegy, hogy kinél próbálkozol. Olyat keress, aki biztos értékeli a közeledést, és passzoltok egymáshoz. Inkább legyél komoly, mint egy udvaribolond, nekem ez vált be.
2018. febr. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kulso szamit ilyenkor a belso csak utana ha kialakul valami. Oltozz fel vaganyan pl motorosdzseki szuk v nyaku polo stb, valami jo parfum se art. edzel nemkell sokat par honap alatt is fellehet szedni par kg izmot bovebben kondis oldalakon olvass, hajad alljon fel ne ugy nezz ki mintha most keltel volna fel. Jellem: probalj magabiztos lenni es vagany, te iranyits mert a nok is azt akarjak csak titkoljak. Beszelj ne legyel csondben, add a jeleket neki pl nezd, csak hozza beszelj, menj kozel hozza ne nyomulj nagyon de azert add a tudatara h erdekled.. Kell egy helyszin ahol ezt megteheted pl suli, buli, vagy epp ahol meglatod.. Probalj mas lenni mint a tobbiek adj tobbet magadbol. Meglatod ertekelni fogja. Ne hozd magad cinkbe. . asszem mindent elmondtam
2018. febr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!