Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet szingli ez a lány,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet szingli ez a lány, Facebook hogy működik?

Figyelt kérdés

Lehet már szingli ez a lány a facebook alapján? Sajnos nem látom személyesen mostanság, nem tudok beszélni vele, most nem is mesélek itt előzményt, kisregényt, csak a facebook működésére vagyok kíváncsi.

Nem vagyunk ismerősök, így nem sokat látok a profilból ugye, azt sem, hogy kapcsolatban van e. Nem látszik a profilon és a névjegynél, de az idővonalon visszagörgetve annyi látok, hogy született, iskola, és ott van, hogy mondjuk 2011 május 10-tőn kapcsolatban xy-al, az hogy ez ott van, azt jelenti, hogy még most is ez kell ,hogy legyen beállítva, csak nem látom, mert nem vagyok ismerős, vagy ez ott marad akkor is, mint életesemény, ha azóta egyedülálló?


Tudom ,mindig patetikusak az ilyen kérdések, én is anna kszoktam látni, most mégis én is felteszek ilyet, nem kérnék szarkazmust, csak választ arról, hogyan működik a facebook. :)

Ha az idővonalon lévő régi életesemény nem jelenti ,hogy még mindig biztosan ez van beállítva, akkor úgyis írok neki egyensen, és kiderül. De ha ezt jelenti, akkor nem fogom zaklatni nyilván.


Köszi a választ!



2018. febr. 21. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, hogy mindig az aktuális állapotot mutatja.
2018. febr. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha bejön neked, akkor ne foglalkozz ezzel, próbálkozz be nála nyugodtan, amúgy sincs vesztenivalód.

Lehet nincs barátja, lehet hogy egy dögunalmas kapcsolata van, amiből te szabadítod ki, ha meg elutasít akár van barátja akár nincs, akkor sincs semmi, te megpróbáltad.

2018. febr. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első: Nem, ez nem felül van az infónál, az idővonalon van, régről, de nem tudom, hogy ettől ez még "aktív" e most.


Második: Valószínű ez lesz. :)

2018. febr. 21. 23:10
 4/7 anonim válasza:
100%
Lehet Hogy nem szingli. De te jobban bejössz majd neki, és téged választ idővel. Azért még lehet próbálkozni.
2018. márc. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Láttam már lánynál, hogy az adatlapján az volt, hogy "kapcsolatban", közben meg szingli volt. És fordítva is, hogy szingli volt kint és közben kapcsolatban volt.


Szóval egyáltalán nem biztos, hogy fedi a választ. Csak akkor változtat, hogyha beállítja az adott személy...

2018. márc. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de lehet félreértitek. Nem is látni beállítva, hogy kapcsolatban volna fent ,a lakhely satöbbinél,, csak az idővonalon van egy esemény régről, pár évvel ezelőttről, hogy bejegyezte a kapcsolatot, ahogy az iskola kezdések is ott vannak és a születés ha a végére görgetünk, ezeket a fő dolgokat látom csak ugye. Nem tudom, hogy az, hogy ez a régi életesemény még látható, azt kell e hogy jelentse, hogy még él ez a kapcsolat a facebookon.
2018. márc. 2. 21:23
 7/7 A kérdező kommentje:
Na de mindegy is. Írni kell, az a legegyszerűbb, csak ha tudnám, hogy foglalt, nem zaklatom, persze ő nem tudja hogy tudom e, lényegében lehet csak hízelgőnek találja.
2018. márc. 2. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!