Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most akkor félnek tőlem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor félnek tőlem a fiúk? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval az a nagy helyzet, hogy van egy srác a suliban, aki eléggé bejön, és hallottam már hogy én is neki. Nem tűnik félénknek, bár találkoztam már olyannal, aki tök egoistának tűnt, aztán kiderült róla, hogy a lelke mélyén félénk. A jelenleg bejövő srácot nem ismerem, így nem tudom milyen ember. A barátaim azt mondják, hogy szép vagyok, és hogy nem értik miért mindig csak néznek a fiúk, meg mosolyognak, (esetleg köszönnek) és ennyi. Beszélgetésig sose jutunk el, és nem tudom mi lehet az oka. Sok barátomhoz odamennek ismerkedni a srácok pl.bulikban, de én nem vagyok egy kifejezetten bulizós ember. 170 cm magas vagyok, 56 kg hullámos barna hajjal és barna szemmel. 16 vagyok. Nem használok sok sminket, öltözködésben: szeretem a magassarkút, de többnyire maradok a sportcipőnél. Hellyel-közel tumblr style-ú emberkének mondanám magam, de kerülöm a nagy kivágású ruhákat, meg a túl rövid nadrágokat, mert nem akarom, hogy könnyűvérűnek gondoljanak a srácok. Általában mosolygós, nevetős vagyok.


(nem társkeresési célból írtam ki a kérdést, csak érdekelne, hogy most akkor félnek-e tőlem a srácok, vagy bennem lehet a hiba:/ köszi ha végigolvastad:)



2018. febr. 23. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre nem lehet válaszolni.
2018. febr. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg nem félnek tőled a fiúk (a bányarémektől szoktak félni), csak a te korosztályodba eső fiúk 90%-a nem mer kezdeményezni, mert azt gondolják, hogy úgysincs esélyük a lánynál. A leírás alapján nincs veled baj, ha tényleg komolyan gondolod a dolgot, jelezz a srácnak, ha ez kevés, akkor te kezdeményezz (szólítsd meg valami ürüggyel, legyen az bármi), ez ma már nem szégyen szerintem. Remélem valamit segíthettem.
2018. febr. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, segített, ha valakinek van még vélemény vagy ötlet, akkor várom:)
2018. febr. 23. 19:01
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy köszönnek, vagy mosolynak az még nem azt jelenti, hogy tetszel nekik..
2018. febr. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!