Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk nektek tetszik ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek tetszik ha egy lány vékony?

Figyelt kérdés

Én eléggé vékony vagyok: 166,5 cm-hez csak 46-47kg vagyok. Tudom hogy ez nagyon kevés de ha sokat eszem akkor sem hízom. A lábam is tiszta vékony a mellem és a popsim meg pici.

Azt hallottam

, meg olvastam itt hogy a fiúknak/férfiaknak az jön be hogyha egy nőn/lányon van mit fogni.

Fiúk nektek tetszik vagy nem ha egy lány ennyire vékony?

A válaszokat előre is köszönöm.



2018. febr. 26. 15:14
1 2
 1/11 Firedoom ***** válasza:
100%
Nekem pont az ilyen alak jon be es ezzel nem is vagyok egyedul, nem kell aggodnod
2018. febr. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tetszik. Sokan vagyunk ezzel így.
2018. febr. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is jobban tetszik a vékony olyan kis aranyosak xD
2018. febr. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan lány vagyok, de szerintem sokkal több fiúnak fogsz tetszeni ilyen alakkal mint, ha kövér lennél.
2018. febr. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Örülök hogy ez a véleményetek.

Köszönöm a válaszokat.

2018. febr. 26. 16:35
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Ne hagyd magad átverni!

Kinek kellene egy lapos deszka?

Mi a nagy keres ülepet kedveljük.

Nem kell sokat etetni. De soványnak is csak 50Kg -tól vagy igazi.

2018. febr. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Szerintem az utolsó válaszadónak ne higgy. Hisz aki helyesen irni sem tudd annak ne adj a véleményére😉
2018. febr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Krecc15 ***** válasza:
Nekem személy szerint nem jönnek be a nagydarab lányok,oké legyen jó feneke,de szép is legyen :D Én olyan sem túl nagy,sem túl kicsi lányokat szeretem,standard alak :)
2018. febr. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hidd el, egyáltalán nem igaz, hogy a pasik azt szeretik ha van mit fogni.

Mind olyat szeretne mint te, ha tehetné mind ott hagyná a kicsit is telt barátnőjét egy olyanért mint te.

Nem kell sokat enned, nehogy elhízz, mert ha kicsit is felszedsz lekövéreznek, leduciznak.


Olyan sok apsi fog utánad kóslatni, nem győzöd lerázni őket.


Mind téged akar majd meglátod.


Te legalább szerencsés vagy ilyen alakkal, szépnek se kell lenned, elég ha vékony vagy, és megkapsz mindenkit.

2018. febr. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Számomra a legizgatóbb, ha egy picit lehet fogni rajta, formásabb idomai vannak, nem teljesen lapos. De ismétlem, csak egy picit! Mert ha egy lány már lány korában is teltebb, az asszony korára rettenetesen el tud hízni.
2018. febr. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!